Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nekem a 0, 04-es Clenbuterol-o...

Nekem a 0, 04-es Clenbuterol-om van, most utazok ki külföldre a nagy poggyászba bele tehetem szerintetek? Mert ha jól tudom ilyen M. o-on nincs! Átnézhetik a nagy poggyászt? Kösyy

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 13:01
 1/3 anonim válasza:

Indokolt esetben minden poggyászt átnézhetnek, de nem hinném, hogy pont emiatt lenne a probléma.


(Egyébként hogy jutottál Clenbuterol-hoz? Tudtommal csak receptre adják a gyógyszertárak (receptet meg nem igen adnak az orvosok - legalábbis nekem), a neten kaphatóak nagy része hamis cucc - szóval ez érdekelne, mert hallottam már a jótékony hatásáról minden téren:) )

2012. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1sráctól rendelte a barátom!Ő mindig tőle rendel már évek óta és mindig tökéletes árút küldött!Milliónyian rendelnek tőle!Igen nagyon jó hatása van :) de diéta mellett inkább meg mozgás!(ez nem gyógyszertári)

Akkor ha átnézik a poggyászom akkor foghatom arra,hogy asztmás vagyok?Mert tényleg az voltam :) kicsit félek ettől...

2012. szept. 2. 15:45
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok.


Alapvetően ha átvizsgálják a poggyászod, akkor sincs döntési jogköre egy gyógyszer esetében a vámtisztnek/határőrnek (nem tudom most épp hogy nevezik őket). Neki van egy listája a tiltott szerekről, amiket nem vihetsz át. Ez, mivel forgalomban lévő készítmény, 100% hogy nem tartozik ezek köré, így ha megkérdezik, mondhatsz rá bármilyen betegséget, el kell, hogy higgye. Ő nem orvos, nem kérdőjelezheti meg az egészségi állapotodat, és az annak kezelésére használt szert. (Kivéve ha tiltólistás, mint pl. drog.)


Szóval nyugi, no para.

2012. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!