Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha hulahoppozok az segít hogy...

Ha hulahoppozok az segít hogy lefogyjak a csípőmről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen segít, én is így fogytam le :)
2009. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
és hasrol is?mert én már rég ota csinálom mindennap és semmi...
2009. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én ugy csináltam hogy homokot tettem bele és igy nehezebb volt mellette diétáztam és futottam :)
2009. júl. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én hallottam, hogy fogyasszt a hullahopp. Csak sokat kell csinálni és minden nap!
2009. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem még nincs konkrét tapasztalatom de nagyon sok helyen olvastam, hogy hatásos. Én is elklezdtem egy időben de sajnos az első nap után a csípőmön lila foltok jelentek meg, ez még nemis lett volna baj de úgy fájt, hogy nemtudtam tovább csinálni. Nektek, hogy sikerült?
2009. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És napi hány perc kell?

én most kezdtem el 3 napja 10 percet többször is egy nap ha van rá időm...és a felülésből mennyit kell egy nap?

2009. okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én egy "Jóbarátoknyit" csináltam régebben naponta, az 24perc. volt hogy kettőt is ha épp nem fájt. Rizzsel töltöttem meg a műanyag karikát. de sajna lassacskán elrepedt az illesztésnél :( és már tojás alakú. Egyébként a derekamat szépen lekarcsúsította, a hasamat viszont nem eléggé mert nem pont ott ment a karika körbe. alhasra kéne nekem is gyúrni. de elég nehéz.
2010. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!