Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok a hasamból a...

Hogy fogyhatok a hasamból a csípőmről és a combomról?

Figyelt kérdés
mielőtt mindenki elkezd offolni TUDOM hogy nincs helyi fogyás... egészséges étrend (teljes kiörlésű kenyér, csirke salátával, gyümölcs...) mellett heti 3szori bicikli, ugrálókötél és 2szeri futás mellett mit csináljak még? vannak olyan gyakorlatok amik a hasra csípőre és combra irányulnak fogyás szempontjából ??
2011. máj. 1. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazabol a lenyeget leirtad.

KEves szenhidrat, tobb feherje, a kardiomozgas megvan.

Ez maradjon is igy.

Viszont en beraknek meg valahova heti 2-3 izomerosito, alakformalo tornat, az sem gond, ha nem masfel ora, csak 30 perc jut ra, csak legyen. Tedd felre a Rubint Reka ellenes nezeteidet (ha van) es kezdd el elso korben az Add onmagad dvd-it. Az elso ketton ket-ket 20 perces blokk van, a harmadikon harom 30 perces.

Az elso ketto kozul kezdj valamelyikkel, elso ket hetben valtogatva csinal 20-20 perces reszeket, utana mehet a 40 perc.

Ez a harom dolog egyutt (etrend, kardio es szalkasito) egyutt biztosan jo lesz.

2011. máj. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanez volt nekem is :) Túlsúlyom igazából nem volt sok, viszont akármit csináltam a hasamon a kis úszógumi, meg a combomon az a pár centi mindig ott maradt. Úgyhogy rákerestem a neten, kifejezetten erre a problémára, és ott találtam a 30days nevű étrendkiegészítőt, ami pont azt ígérte, amit szerettem volna. Mindig is ellne voltam ezeknek a "csodakapszuláknak" de úgy voltam vele, hogy egyrészt jön a nyár (ez még tavaly volt), másrészt pedig mit veszthetek. Két hónapig szedtem, és én lepődtem meg a legjobban, amikor rádöbbentem, hogy 36-os helyett elég a 34-es farmer:))) Szóval én csak ajánlani tudom, ha neked is ezek a problémáid. Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy futni azért továbbra is eljártam, és nem tömtem magamba mindent, ami a kezem ügyébe került, de én úgy gondolom, hogy ez a 30days elég nagy segítség volt. Szóval kitartás, mindenre van megoldás :)
2011. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ! :)

a második valászolótól kérdezem , hogy hány éves vagy és azóta nem híztad vissza?

2011. máj. 2. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, második vagyok. Hízni nem híztam (legalábbis nem jelentős mértéken), de télen eléggé elhanyagoltam a sportolást, meg hát eszegettem is rendesen, úgyhogy egy kicsit most megint, mintha szorítanának a nadrágjaim :) Úgyhogy pont azon gondolkodtam, hogy jövő héttől megint elkezdek egy ilyen tisztító kúrát plusz a 30 days-ből is rendelek egy adagot, aztán nekiállok megint valami futásnak vagy bicajozásnak, mert lassan megint itt a strand idő, én bevallom őszintén, engem zavarnak ezek a kis "hurkák" :)

Ja, 29N vagyok :)

2011. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet hogy komolyan nem tudom eldönteni hogy vegyek e vagy sem... :SS

Most szerintem májusban még nem veszek. mert elhatroztam magam és heti 4szer fogok futni járni és szigorúan diétázom... ez a 4.hetem... eddig annyit csináltam hogy prbáltam mindig salátákat enni... de vt amikor enm nagyon jött össze eddig olyan 3 kiló ment le de most vki küldött nekem egy nagyon jó és hatásosnak bizonyuló diétát... amit csinálok... és rubint réka dvd-t is fogom csinálni... szval kicsit bekeményítek most májusba... ha így sem megy le az a pici kis uszógumi az oldalamról meg a hasamról venni fogok... !!! :)

2011. máj. 3. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás
2023. márc. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!