Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy semmi mozgás és mindenféle "varázs" bogyóktól le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 19:15
 1/9 anonim válasza:
33%

Mert behülyítik őket a reklámok. Belőlük élnek a gyógyszergyártók.

És egyébként is, mindenki úgy jó ahogy van, ne fogyjon le senki 10 kilót amiatt hogy szép legyen, mert a kilátszódó bordáktól elhányják az emberek magukat.

2009. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
mert az emberek lusták,és szeretnének kényelmesen,addigi életmódjuk változtatása nélkül fogyni.
2009. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mert nekik ez lenne a legkényelmesebb megoldás, és a reklám írok tudják hogy ezt akarják hallani.

Ha meg annyi esze van a delikvensnek hogy úgy gondolja ő most a varázs teától meg szűztea kapszulától stb... okozott fosás gyanánt mennyit fogyott hát gratula...

Akarat gyengék és hiszékenyek...

2009. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Mert képtelenek belátni, hogy életmód változás nélkül képtelenség lefogyni. Igenis oda kell ülni az asztalhoz személyre szabni a diétát megtervezni mennyit akar leadni, felépíteni egy edzéstervet és mindezt betartani! Erre lusták az emberek pedig legrosszabb esetben is max 1 óra lenne ezeket megcsinálni. Amikor én elkezdtem fogyókúrázni még nem volt a faluba internet meg ilyenek mégis képes voltam felépíteni mindezt paraszti ésszel. Ezután már csak követni kell az étrendet és keményen edzeni. Most meg már itt az internet is röhej összeállítani egy étrendet. Persze a mostani információ gazdag világban az emberek elfelejtik, hogy ha el akarnak érni valamit azért tenni is kell. Én 30 kilót fogytam bárminemű segítség nélkül. Eszembe sem jutott volna bogyókat szedni. De amúgy ugyan ez van a testépítésnél is. Ahelyett, hogy rendesen csinálna egy programot inkább megvesz 30-40 ezerért ilyen hülye porokat amik jól felpumpálják és tönkreteszi az ember veséjét! Iszonyat... egy kis kitartás emberek, edzés és az étkezés a kulcs! És nem napi 100 felülésről és 20 perc nyanyatempós biciklizésről beszélek! Igenis arra lett kitalálva a test hogy használjuk és nem csak arra, hogy azon törjük a fejünk, hogy milyen bogyót kéne beszedni! Istenem... na meg ezek a negatív kalóriás ételek bakker ezektől is hülyét kapok!


Hupsz kicsit túlreagáltam :D Na már mindegy jöhettek kedves fogyatékosok lepontozni nem zavar mert ez az igazság! Azért van ez a "topik" hogy kérdezzetek megpróbálok tőlem telhető legjobb választ adni de kérlek titeket kitartás!

18/f

2009. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Tévedés, hogy mozgás nélkül nem lehet fogyni. Az csak ahhoz kell, hogy feszesebb legyen a bőröd, meg ne izomból fogyj. Én is amellett vagyok, hogy diéta és mozgás együtt a helyes út. A diéta kb. 80 %-ot számít, a mozgás 20-at. Persze ez nem azokra vonatkozik, akik néhány kilótól szeretnének megszabadulni, hanem akiknek komoly súlyfeleslege van. (Sajna nekem is.)

A kilók mozgás nélkül is lemennek. Meg az izmok is eltűnnek, az tuti. Inkább a mozgás, mint hogy a diéta után aszalt szilvára emlékeztessen az ember...

De ezek a csodabogyók tuti nem használnak. Ha 1-2 kilót fogy is velük az ember, az is a vízhajtás meg a hashajtás hatása.

2009. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom senkinek a tabletátol valo fogyást. Egy kedves ismerosom kb.15-20 kg szerett volna leadni. Nagyon sikeres volt kezdetben. Egyik nap nem ment be szerkesztoségbe (ujságíro volt), kezdték keresni mert sohasem késett munkábol. Otthon halva találták. A boncolás bizonyította, hogy a tabletta amit a fogyáshoz használt volt az okozoja a halálának!

A gyártok minden kitalálnak,hogy értékesítsék a temékuket, ezt nem kell elhinni!Csokkenteni kel a kaloria bevitelt!

2009. aug. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért hiszik ezt, mert tényleg lehetséges. gondolom nem ezt a választ vártad, lehet nyugodtan lepontozni. ahogy jólesik.
2009. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az elhizottak táborába tartozom,sajnos mindőtöknek igaza van 20kg feleslegem van és folyton azon jár agyam,hogyan kénne a legegyszerübben lefogyni.Tudva tudom,hogy mozgás illetve életmodváltás nélkül nem megy le magától.Mégis a csodát várom,de csak azért mert GYENGE és LUSTA vagyok!!!
2009. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért hiszik, mert vannak anyagcserét gyorsító szerek ill. étvágycsökkentő tabletták is. Vannak akiknek ezek mankót jelentenek a fogyáshoz. Természetes, hogy ezek a gyógyszerek is csak akkor segítenek , ha megfelelően táplálkozol hozzá. Nekem például sokat segített a Herbafast nevű tiszta gyógynövény alapú kapszula . Most szabadultam meg a 20. kilómtól. A kapszulára csak az elején volt szükségem amíg átállt az anyagcserém. Nem viselt meg annyira. Most már nélküle is megy.
2009. aug. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!