Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le szeretnék fogyni egy 20...

Le szeretnék fogyni egy 20 ast, milyen szert szedjek a mozgás mellet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Ekkora aggyal hangyát szedj.
2009. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,de arra gondoltam hogy értelmes választ kapjak,nem egy sötét birka gondolatát...
2009. nov. 10. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kaja és edzésed rendben van, megtervezett; akkor kiegészítőként szedhetsz pl.:thermogenerikus zsírégetőt - ezzel elősegíted a súlyvesztést, valamint az edzésedet is nagyobb intenzitással tudod végezni. Nem csodaszer, de edzéssel nagyon hatásos. Szemezgess innen pl.: [link] Sok sikert a fogyókúrádhoz!
2009. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. nov. 11. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, tudod birka, kifejthettem volna, hogy az a problémám, hogy ezek a "szerek", akkor érnek egy utolsó NÉHÁNY %-ot, ha az étrended és a mozgásod teljesen rendben van és csak akkor. Na most ha neked kérdezni kell, hogy mit szedj, akkor 100%, hogy az előzőek nincsenek rendben, ergo tök felesleges bármit írni, de tőlem aztán nyugodtan dobálhatod ki a pénzt "szerekre".
2009. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem..
2009. nov. 11. 13:03
 7/11 anonim válasza:
52%

Hát, csatlakoznék az egyik előttem szólóhoz. Ha azt keresed, hogy mit kellene még megenni, ahhoz, hogy fogyj, rossz úton jársz.


Fogyni, úgy lehet, hogy nem eszel. Kis túlzás, inkább úgy, hogy nem eszel:

- szénhidrátot; röviden összefoglalva az alapvető élelmiszerek, amivel mindennap találkozol: gabonaszármazékok (kenyér, tészta, stb:), CUKOR, krumpli

- zsírt; röviden, ami úgy tényleg csöpög a zsírtól

- nem eszel SZART (chpis, csoki, cukorka, süti, stb.)

- és amitől piszkosul óvakodj még, az bármely cukrozott üdítő ital (rostos vagy szénsavas mindegy). Meggyőződésem, hogy ezekkel lépjük túl azt a határt, amivel tartani tudnánk a súlyunkat. Minden ilyen ital 25-40%-a cukor. Tehát gyakorlatilag egy literből 40dkg plusz súlyod is lehet, úgy, hogy nem is gondolnád. Én szeretem a rostos leveket, de tudomásul veszem, hogy akkor másból kevesebb mehet be.


Amit ehetsz gyakorlatilag, amennyit bírsz:

- zöldségek (kivéve burgonya)

- húsok (de például szerintem a főtt csirkemell már túlzás, akkor is fogyni fogsz, ha egy rántott sertés szeletet eszel meg, csak nem eszel hozzá krumplit)

- rizs (de nem mértéktelenül)


Még egy-két megjegyzés:

- Sportolás nélkül is lehet fogyni. A fogyás titka, hogy kevesebb energiát kell bevinni, mint amit felhasználsz. Viszont az elképesztően kevés. Péládul így, hogy nem sportolok, reggel 2-3 szelet pirítós, szalámival, délben egy normál adag kaja, aminél a köret fele általában megmarad. Este semmi, vagy max 10 kis kockázott sajt, két pirítóssal egy pohár borral.

- Viszont SPORTOLJ! Ne azért, hogy fogyj, hanem mert jobban fogod magad érezni tőle, és egészségesebb is leszel. Megjegyzem, ha fognyi is akarsz az edzés az edzés, nem tingli-tangli. Ha nem vagy képes úgy edzeni, hogy fájjon, és izzadj, ne várj tőle fogyást. Ha eleget és jól edzel, nem kell foglalkoznod, azzal, hogy mit eszel. Amikor mindennap kajakozom, nem számít mit eszek. Ha egy nap nem megyek edzésre, aznap már nem is eszem anniyt, mert nem édremlem meg. Kontroll, kontroll, kontroll...


Komolyan mondom, ha nem eszel szart (bocs, nem tudok jobb szót), és sportolsz, még a testszagod is jobb lesz, és elalélnak tőle a férfiak/nők (lehet, hogy mindekettő..:)), mert méregtelenebb a szervezeted.


Még egy dolog, a több étkezés kis adagban jobb. A szervezet legfőbb energiaforrása a szénhidrát, ezt használja fel először, ami a májban és az izmokban tárolódik. Emiatt van, hogy fogyáskor először az izmaid esnek össze, aztán megy le a zsír. A szervezet, abból a bevitt szénhidrátból, amit már nem tud elátrolni a májban és az izomszövetekben zsírt csinál. Tehát, ha egyszerre sokat eszel, a maradékból zsír lesz, és még akkor is zsírosodni fogsz, ha kevesebbet eszel, mint naponta többszöri evéssel. A zsírból meg természetesen szintén zsírt csinál. Legalábbis ezeket mondta nekem egy állatorvos barátom.... :-)


Szóval, semmi extra tabletta, ezotéria, meg gyógynövény humbug, hanem odafigyelés, és mozgás (olyan igazi).


Na, hajrá! És aztán nem visszahízni...

2009. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

[link]

Olvasd el ezt a linket. Fogyáshoz én ezt ajállom, én is ezt kezdtem el szedni. Ha nem birod a keserű ízt akkor kapszulában is van. Ha nem írja 10kgmonként 3-4 csepp ezt föloszthatod napi 3-om adagra, de 2dl vízben old föl, ha a cseppet használod. Ne akarj gyorsan fogyni, ha 1 év alatt adod le a 20kgmot nem viseli meg a fogyás a szerveidet, és a leki szférádat sem. Bár minden az agyban kezdődik, Te kérted a negatív gondolataiddal ezt a + fölösleget is.Vizualizáld magad örömmel és boldogan olyan karcsúnak, amijen szeretnél lenni, csökkentsd a kalória beviteled 1500-ra és ne éhezz. Ha megkívánsz egy kis édeségget edd meg, és örömmel gondolj arra hogy ez is fogyaszt. Minden a fejben kezdődik + az érzés és a hit. pl. Jajj nem eszem meg, mert hízok tőle. Ezzel a gondolattal, pont azt progiztad a szervezetednek, hogy hízzál.

Sok sikert :-)

2009. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia

Én mikor egy 10kg -ot leadtam a rendszeres torna és odafigyelt evés mellett a Bio Cla+t segitett.Én nem hiszek a csodaszerekben de ez tényleg jó.Próbáld ki.Nem veszithetsz semmit,mert semmi káros nincs benne.

2009. nov. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ok köszi
2009. nov. 20. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!