Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pink Fit Easy ultra loss...

Pink Fit Easy ultra loss shake-ről véleményeket szeretnék kérdezni. Pl tejban vagy vízben célszerűbb feloldani? és melyik a legjobb íz? Mert a citromos joghurtos nem túl jó, kicsit hányingerem is van tőle, és kényszerrel iszom :/

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Figyi! Menj be abba az üzletbe, ahol tervezted a vásárlást, esetleg többe is, ha van rá lehetőség és kérd meg az eladót, hogy mutasson legalább 70% fehérjetartalmú tejsavófehérjé(ke)t! Válaszd ki a pénztárcádnak megfelelőt! Ne a darab árával foglalkozz, hanem a kilós árával. Amit te akartál venni 8000 Ft/kg körüli áron van, ami piszok drága egy 50% fehérjetartalmú kevert fehérjétől. Ennyi pénzért már hidrolizátumot vehetsz, amiről elég, ha annyit tudsz, hogy a legfejlettebb technológiával gyártott, legjobb minőségűnek tartott fehérje. 70%-os vagy jobb fehérje 4000-6000 Ft/kg ár körül, ha találsz, az mindenképp olcsóbbnak tekinthető. Ha ilyet lelsz, vedd meg! Drágábbnak fog tűnni, mert nincs 500 grammos kiszerelésben. 907 gramm a minimum, de ne foglalkozz vele, mert olcsóbban jössz ki a mennyiséget nézve. Csak egyszerre kicsit többet adsz érte, de tovább tart és jobb minőség. :)


Ha tudsz társulni valakivel, akkor küldök priviben webshop linket és vehettek nagyobb kiszerelést (olcsóbb kg-os ár) vagy többet (postaköltség mentesen), amit aztán szétdobtok egymás közt. Tapasztalatom, hogy interneten ugyanazt a terméket olcsóbban meg lehet vásárolni, hacsak nincs valami extra kedvezmény ott, ahol venni szeretnéd.


UI.: Milyen célra kell, mert nem biztos, hogy a tejsavó a legjobb választás. Az reggel és edzés után a legjobb. Fontos, hogy miért kell neked.

2012. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egyszerűen vacsora helyett fogyasztanám. Ennyire azért nem vagyok otthon a témában amilyen dolgokat itt leírtok.:D
2012. nov. 29. 15:50
 13/16 anonim ***** válasza:

Harcművész, erre is van elméletem. Az orvos csak a betegekkel találkozik. Egészséges ember nem nagyon jár hozzá ha teheti, így a jótékony hatásokról nem sok ismerete lehet.

Na már most, a tejsavófehérje porok nem 100%-osan tiszta fehérjék, sajnos ilyen még nem létezik, ezért van benne minimális tejcukor és tejzsír, amiről ismert, hogy az emberek egy része abszolút képtelen megemészteni, ezért problémákat okoz neki. Ők azok, akik az általad említett orvossal is konzultálnak.


Én azt vallom, hogy aki nem tapasztal magán ilyen problémát, sőt nálam kifejezetten jó hatása volt (jobb volt a közérzetem, az izmaim gyorsabban regenerálódtak, edzésen jobb teljesítményt tudtam produkálni) az nyugodtan fogyassza, akinél viszont kiderül, hogy valamiért nem tolerálja, az ne igya.


Egyértelmű, hogy ha mogyoróallergiám van, akkor nem eszek mogyorós dolgokat és főleg nem mogyorót. :) Nem vagyunk egyformák, ezért nem jelenteném ki, hogy mindenkinek kötelező vagy mindenkinek tilos. Mindenki maga kísérletezze ki. Ha rossz, azt tudni fogja, mivel a test nem hagyja "szó nélkül". Ha jó, akkor pedig fizikai terhelésnél erősebb lesz, mert a betegségek egyik kísérőjelensége a gyengülés. Én továbbra is bátran ajánlom kipróbálásra mindenkinek, akinek nincs ismert tejcukor intoleranciája.

2012. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Válaszoló testvér, te egyetértesz azzal hogy vacsora helyett protein por menjen?
2012. nov. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha vacsira megy, akkor első sorban kazein másodsorban tojásfehérje lesz a te terméked. Ilyeneket keress. Ezek picivel talán drágábbak szoktak lenni a tejsavó koncentrátumoknál, de megfizethetők és az ULS-nél még mindig olcsóbbak. :)


Még valami, a kazeint sok ember nem tudja fogyasztani, mert gyomorpanasza van tőle. Tudd meg, hogy neked van-e ilyen gondod, mielőtt beruházol rá. Például a túrót gond nélkül szoktad-e fogyasztani.

2012. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Harcművész, én vacsorára tengeri halat vagy tojásfehérjét ennék brokkolival, esetleg valami sovány húst szintén brokkolival. A kérdező igényeit próbálom csak kielégíteni a helyettesítés problémája miatt. :) A szilárd kaja az első, de én is szívesen helyettesítem néha, mert egyszerűbb. Volt, hogy naponta 8x ettem és ha ez mind szilárd lenne, akkor a fél napom evéssel menne el, mivel nem szabad zabálni és nem is szeretek.


Úgy csinálom, hogy vannak nagy étkezéseim, amik szilárdak és vannak MRP kis étkezéseim, amelyeket turmixszal oldok meg. A turmix vagy zabpehely+fehérje vagy lenmagolaj+fehérje a szénhidrát+fehérje és zsír+fehérje felosztás miatt.


Át akarok egyébként nyergelni a hajdinapehelyre, mert állítólag még jobb, mint a zabpehely, csak egyelőre nehezen hozzáférhető. Nagy áruházakban még nem találtam.

2012. nov. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!