Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék L-karnitinnel...

Szeretnék L-karnitinnel fogyózni! Tanácsot kérnék!?

Figyelt kérdés
mostanában sokat mozgok, sok vizet iszok és az evésre is odafigyelek. eddig már lefogytam több mint 10 kilót de most elakadtam. 2-3 hónap alatt 1,5 kiló ment le, ez is a 90 napossal, ami mellesleg nekem nem jött be. ezenkivül elég fiatal vagyok. káros lehet az L-karnitin? kinek jött be? és hol lehet beszerezni, mennyiért?
2009. aug. 21. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
L.karnitinnek van hatása,sok mozgás mellett, beszerezni mondjuk Biotech boltban lehet, kapszula, folyadék, ampulla stb formátumban ott tudnak segíteni melyiket válaszd a te életviteledhez. 28/F
2009. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia elárulod nekem hogy fogytá le 10kg? meg mennyi idő alat ?kösszi előre is
2009. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igazság szerint, nagyon egészségtelenül. nem ettem szinte semmit, délelött egyáltalán nem de általában az ebédet is kihagytam és délután is bekaptam csak egy kiflit max. meg néha egy kis gyümölcsöt. de ezzel egy idő után annyira összement a gyomrom h az étel gondolatától is rosszul voltam emellett pedig bringáztam de mégsem mozogtam eleget és emiatt lett néhány csúnya csík a csípőmön. nem nagyon ajánlom ezt a módszert viszont viszonylag hamar lement a fölösleg kb kétésfél hónap alatt ez a 10es. de mindenképpen sportoljj sokat, az a legfontosabb. 68ról 58ra fogytam de azóta teljesen leállt nem megy le semmi:S segítsetek!!
2009. aug. 21. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Elolvastam a fogyásod történetét és azt kell mondanom, hogy ezt az eredményt egészséges diétával is elérhetted volna. A kérdésedre a válasz: edzés előtt fél órával 2gramm karnitin. Mellékhatása: büdösebb lesz a székleted.
2009. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az L-Karnitin egyáltalán nem káros, sőt inkább hasznos! :) Annyi a baj vele, hogy sajnos csak 1-2%ban befolyásolja a leadott súlyt :(
2009. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs fogyasztó hatása, csak az edzés hatásosságát növeli.

2.000 mg. edzés előtt nagyon jó energialöketet ad.

Fogyni meg csak megfelelő táplálkozással fogsz tudni, ami -elárulom- nem a 90 napos elmebaj.

2009. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megfelelő táplálkozás? mire gondolsz? példa?
2009. aug. 28. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
énis azzal fogyok, nekem bevált. Én L-karnitin cla tablettát szedek ami vizben oldodik rengetegmindennel felvan dusitva. Edig 2 dobozzal szedtem össz 40db van benne. Vanmég ezenb kivül 4dobozzal, de nekem nem jo az ize mint a festék oylan de bevált! Amugy 3000ért veszem a 40db tabit.
2009. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző:


Tökmindegy mennyiért veszed, mert nem írtad mekkora a hatóanyagtartalma. Lehet 200 mg. is, meg 1000 is. És nagyon nem mindegy. Napi 2-3 gramm ajánlott belőle. Energiát ad, de nem fogyaszt, mivel csak a csak a szabad zsírsavakat szállítja a vérben és segíti azok energiává alakulását.

Mozgás, sportolás nélkül nemsokat ér, bár vannak egyébb jótékony hatásai is. Lásd még:

[link]


Kérdező:

A céljaidnak megfelelően beállított étrendre gondolok.

Az a megfelelő, ha 7-800 kalóriával többet égetsz el naponta, mint a bevitt mennyiség. Azon belül a proteinfogyasztás a zsírmentes testtömeged x2 gramm /nap legyen.

2009. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!