Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nekiálltam egészségesen...

Nekiálltam egészségesen táplálkozni, és sportolni. Olyan szert szeretnék szedni, ami segít beindítani a fogyást. Mit vegyek?

Figyelt kérdés
Ha hónapok telnek el,és nem látom a fogyást,feladom.Nem csodaszert szeretnék,mert tudom hogy nincs,csak valamit,ami segítség lehet és persze nem megy rá az egészségem.
2013. jan. 2. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ki kell ábrándítsalak,mert ha nekiálltál volna egészségesen táplálkozni,akkor nincs ilyen,hogy nem látod a fogyást.

a kalóriadeficitre kb 2-3 nap alatt reagál a test.

fogyást beindító szer:DDD meg a tudomány mai állása szerint nincs.

teljesítmény fokozók vannak,amiket zsírégetőként árulnak.

de ha még alap állóképességgel sem rendelkezel,akkor nincs amit fel tudna javítani,ezért a használatának akkor van értelme,ha legalább 1-2 komoly edzés múlttal rendelkezel.


szóval ne egyből a csaláson járjon az eszed.

szerezz étrendet,tartsd be és edz.

ha hiszed ha nem ennyi.

2013. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*1-2 éves
2013. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
VARÁZSERŐT
2013. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Super fat burnert tudom ajánlani, BioTech-es. De csak ha tényleg egészségesen eszel és sportolsz. Ez sem csodaszer, de rendszeres szedés mellett, adhat egy kis lökést, ráadásul bevizsgált, sportolók által használt étrend-kiegészítő.

Nem tudom a korod nemed, magasságod, súlyod, így nem tudok semmi komolyabbat, konkrétabbat ajánlani.

2013. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem sikerült egészségesen táplálkozni, ezen nem segít semmilyen szer.


Kenyeret, tejet eszel?

2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ne szedj semmit, az nem egészséges!!!
2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az elején nulla hatást érsz el bármilyen zsírégetővel. majd ha még kell egy kis lökés a diéta végén, akkor van értelme, addig alapból is jelentős változásnak kell lennie, ha normális étrendet és edzéstervet raktál össze.
2013. jan. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én egy évig csináltam a végére lett igazán gyors és jó eredmény hirtelen. addig csak ingadozások. aztán abbahagytam és visszahíztam. pedig de csinos voltam...

mondjuk én nem nagyon erőltettem közbe sem csak volt egy "kis odafigyelés".

2013. jan. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bogidió válasza:
Ne vegyél semmi szert inkább csinálj magadnak egy étrendet úgy hogy 1 héten 1 nap mindig egyél egy kis szénhidrátot mert lehetséges az is hogy elájulsz és növeld meg az edzéstervedet ha van rá időd, vagy csinálhatsz méregtelenítést. Az abból áll hogy egész nap csak vizet iszol és nem eszel.
2013. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 3 ével ezelott felszedtem +5 kilot 70 kilo lettem , az már nekem nagyon sok volt ,mikor az átlag 61 és 65 kozott volt mindig .Nyári szunetben el kezdtem aerobikozni, pont akkor kaptam B.Alexandratol egy CD 1 honap alatt le fogytam 5 kilot , minden nap meg csinaltam 1-2 orat nekem eleg kemeny volt es minden nap égett a labam az izomlaztol ,szinte reszkettem , a kovetkezo honapba is meg csinaltam akkor 2 kilo ment le mondjuk a 2 honapba már nem csinaltam minden nap csak heti 2xer 3 x or , kozbe ettem ,mondjuk kevesebbet mint szoktam de édessegeket nem csak heti 1 et es leveseket minden nap ...
2013. jan. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!