Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha igyekszem egészségesen...

Ha igyekszem egészségesen táplálkozni és heti 6x Tracy Anderson Method Mat DVDre tornázom, fogyhatok?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan? Az ő edzésprogramja hatásos ugye?
2011. márc. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a tornát,de egészséges táplálkozással és heti 6 (akármilyen)tornával biztos sikerül.
2011. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megmondani mennyire hálás vagyok most neked, mert egyszer ajánlották nekem ezt a dvd-t és nem emlékeztem a címére. Most beszerzem én is és elkezdem. Ha kipróbáltam, akkor jelentkezem, hogy nálam hogy hatott. ;)

Szerintem az a kérdés hány kilótól akarsz megszabadulni...és mennyire szoktál sportolni.

2011. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is Tracy Snderson programot csinálok + kevesebbet is eszem, mint normálisan. Ez az első hetem, Hétfőn derül ki, mennyi ment le 1 hét alatt, remélem 1kg mínuszt sikerült elérnem :) Amúgy nem vagyok kezdő az otthoni mozgás DVD-k terén, de szerintem Tracy programja elég kemény, pláne, hogy a MAT Workout és a Dance Cardio kombót ajánlja együttesen (önmagukban 1-1,5 órák) szóval napi kb. 2 óra kemény edzést heti 6x, amivel egy kezdőnek vigyáznia kell! Viszont sztem az sem jó, ha csak az erősítő részt csinálod (bár azt ténylegesen sokkal könnyebb heti 6x, mint mondjuk csak a Cardio-t :). Én azt ajánlanám neked, hogy ahogy sikerül és még érzed, hogy hosszútávon képes vagy tartani 5-6x csináld a MAT programot hetente + napi kb. 20perc intenzív ugrálós dance cardio-t csapj hozzá és hamarabb beindul a fogyás..;)
2011. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 B.B05 válasza:
Hali! Én két hete tornázom, minden nap a Method-ra, viszont én csak az első 50 percet csinálom meg, amíg magyarázza, hogy mit kell csinálni, mert nekem a zenés résznél már követhetetlen! :) Mind a nyolc kombinációt háromszor szoktam megcsinálni. A kajámon annyit változtattam, hogy nem eszek édességet (mondjuk, ez nekem nem nehéz, sosem voltam édesszájú) és rágcsálnivalókat! De amúgy minden mást igen. 3 kilót fogytam már, úgyhogy elmondhatom, hogy hatásos, lehet vele fogyni, még úgy is, hogy eszek éjjel- nappal salátát.
2011. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dogydog válasza:
Én a metamorphosisra tornázok fogytam vele eddig 3 kilót.Most tartot a 3.szinten én sem követem a diétát csak figyelek rá mikor mit eszem.
2013. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok csajok!:) Tudom, hogy régebbi ez a kérdés, de aki esetleg rátalálna, annak hátha tudok segíteni! Én modellkedem és megsúgom, hogy a legnagyobb magyar ügynökségek egyikénél vagyok (nem azért emeltem ki, hogy dicsekedjek, csak hogy tényleg lehet bennük bízni!:)) és ők Tracy Method Mat tornáját ajánlották. Minden modell ezt csinálja heti hatszor (én néha még egy kis dance cardiot is) és rendes étkezés mellett (barna kenyér, nuku gyorskaja és édesség, stb.) tökéletesen elég a formában tartáshoz még egy modellnek is. És nincs szükségem koplalásra sem.:) Szóval csak ajánlani tudom, mindenkinek sok sikert és kitartás! :*
2016. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!