Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Árthat ilyen fiatalon? (többi...

Árthat ilyen fiatalon? (többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nagyon zavar a súlyfeleslegem. 75 kg vagyok és azt mondta az orvosom 60 kg-ig le kéne fogyjak. Mivel nem sportolhatok még sokáig mert nemrégen egy műtétem volt, és folyamatosan csak otthon ülök, még iskolába sem járhatok. Találtam az interneten egy tablettát amiről azt mondják hogy 1 hónap alatt 14 kg tól szabadít meg, és azt olvastam mindenhol hogy hatásos is. Szerintetek lehet tőle bajom?

2013. jan. 22. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tablettától nem fogsz fogyni, ezt elhiheted. Viszont van 1-2 olyan fogyitabletta, amit úgy hirdetnek, hogy hatásos, és a vélemények róla (aki kipróbálta állítólag) mind kacsa. Így kell reklámozni, és az embereket megtéveszteni. Be ne dőlj neki.
2013. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szerveidet teszi tönkre. És nem is egészséges egy hónap alatt annyit fogyni. Menj vissza a dokihoz, aki azt mondta, hogy fogynod kell és kérdezd meg, hogy akkor kihez fordulj diétával kapcsolatban. Tablettával ne próbálkozz, egyik sem hatásos, inkább káros.
2013. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sétálni szoktál? ha reggel is este is sétálgatnál egy kicsit már az sokat segítene. plusz kevesebbet egyél.. estére zöldséget, salátát.
2013. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Akár árthat is, de ami fontos:

Segíteni biztos nem fog.


Tabletta helyett húst és zöldséget kell enni, ettől mindenki lefogy. Ahogy az ellenkezője is jobbára igaz: cukrot, kenyereket, tejtermékeket fogyasztva az ember fia/lánya elhízik, csak idő kérdése.

2013. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 22. 11:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg az orvosoddal, hogy nincs valamilyen speciális gyógytorna, ahova eljárhatnál.

Meg ha már felhozta a fogyást, ajánlhatna dietetikust is, mert az is lehet hogy valamilyen spec diétára van szükséged.

(ha már műtéted volt, gondolom valamilyen betegség is fennállt)

2013. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!