Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Hogyan tudnám visszaszerezni normális testalkatom fiatalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves fiú vagyok. Régebben rendszeresen kerékpároztam, normális, már-már adoniszi testalkatom volt. Utóbbi időben sajnos nem tudok kerékpározni, csak hétvégente, most még akkor sem a hideg miatt, így elkezdtem felülésezni, fekvőtámaszozni, így csak a lábam maradt meg annyira izmosnak. Kb 185cm vagyok, és 81kg, ami arányban pont jó, de eléggé elkezdett nagyobbodni a bicepszem, és a mellizmon is elkezdett nőni. Nem az a célom, hogy Isten legyek, hanem hogy a lábam is egyre izmosabb legyen, és hogy nyáron a bringás mez is jól mutasson a polcon, amit le kéne már törölnöm :) . Mától akartam elkezdeni takarítani, csak úgy szoktam, hogy valami mozgás legyen, de utánanéztem, a törölgetéssel nem érek semmit, mert állítólag csak a kendőket pazarlom, és nem égetek semmit a porból. Mit ajánlotok? Konditerem ki van zárva, hiszen akkor sose lesz rend. Szerintetek pár km futás mellett lenne időm takatítani? Koleszos vagyok, az eleve mocskos. Esetleg tudtok valami oldalt linkelni (vagy tanácsot adni), ahol normális takarítás le van írva, hogy mit szabad, mit nem, de nem akarok ilyen update kajákat enni, sem totál fogyókúrázni, mert ha hányok, akkor azt nehéz lemosni. Előre is köszönöm!

2013. jan. 2. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el vagy szállva.. :D
2013. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez hülye.
2013. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D Jó kis vicc volt:D
2013. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lelkedért cserébe visszakaphatod
2013. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lol ez mekkora már :D
2013. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!