Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menzás lettem, egy étkezés...

Menzás lettem, egy étkezés nem árthat ha a többi rendben van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Heti 4-4,5 órát sportolok (konditerem,Insanity,gerinctorna) és eddig vittem magammal a kaját suliba de ez nagyon problémás volt (sok idő míg elkészítettem,sok hely a dobozoknak,melegítés,evőeszköz,stb.) és most befizettem menzára. A többi étkezésem szerintem rendben van,főleg sonkát,túrót,abonettet,zabpelyhet,kefirt,zöldségeket és gyümölcsöket eszem.


Mennyit kellene ennem a többi 3-4 étkezésem során? 1000 kcal,jó minőségű ételekből megfelelne szerintetek hogy ne hízzak meg?

18/L


2012. dec. 3. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Anyagcseréd, emésztésed kérdése.


Ne tolj kenyeret, reméljük nem liszteznek-tejfölöznek mindent össze. De fiatal vagy még, ha mértékkel eszel jó eséllyel nem fog látszódni rajtad semmi.


Csak egy érdekesség: egy csomó ember eszik fogyás, egészség miatt rozskenyeret, zabot. És el vannak hízva? Nem. Pedig valójában a tk kenyér és a zab is hizlal, de a pillanatnyi egészségükkel, anyagcseréjükkel, életmódjukkal gyakorlatilag csapnivaló minőségű ételeket esznek (az egészséges táplálkozás megtévesztő hangzatos leple alatt) és mégis karcsúak. Tehát a menzától sem kell félni.

2012. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jajj, ne hallgass erre a Harcművészre, eget rengető butaságokat hord itt össze folyton.


Az ég világon semmi bajod nem lesz a kajától, nem éhezéssel kell fogyni, és a szervezetnek igenis mindenre szüksége van mértékkel.

A leírás alapján így is rengeteget mozogsz, nem kell görcsölnöd!

2012. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

De, de.. de én nem is írtam most semmi olyat! :(((


Olyan csúnya vagy!!!!!

2012. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 30BananasADay ***** válasza:
65%
Én a menzán nem amiatt aggódnék hogy mennyi kalória van a kajákban hanem hogy miből készültek.Félelmetes mennyi maradékot képesek belefőzni, soha az életben nem mennék menza közelébe. :D
2012. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Pedig a jó kis menzai ízek :D
2012. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Igazából az egyetlen ami aggaszt az az hogy elég emberes adagokat adnak és én olyan típus vagyok hogy nagyon-nagyon-nagyon nehezen hagyok a tányéromon valamit ha már kiszedtem (kiszedték),túl jó az étvágyam :D
2012. dec. 3. 21:49
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy Harcművész,a paleósok nem ehetnek zabot? Valami ilyen témájú oldalon azt olvastam egyszer hogy mértékkel de szabad. Vagy akkor mégsem? :)
2012. dec. 3. 21:50
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Sem a ch tartalma, sem a glutén/lektin tartalma nem teszi különösebben kívánatossá.


Bár én annó még egészségesen táplálkozó koromban csorgó nyállal tudtam enni egyetemi előadás közepén a száraz zabpelyhet, aztán rájöttem hogy a hasnyálmirigyemnek lehet még sincs szüksége lórúgásnyi keményítőre.

2012. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Ez igen, micsoda lelkileg egészséges embereket nevelünk, hogy napi 4 óra sport mellett azon aggódik, hogy nehogy meghízzon, hát ez micsoda eredmény...

1000 kcal és 4 óra sport, az hogy jön össze? Vagy nem mondasz igazat, vagy te vagy a Terminator 19.

2012. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer,barátom. HETI négy óra,nem napi.
2012. dec. 4. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!