Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sajnos nagyon lassú az anyagcs...

Sajnos nagyon lassú az anyagcserém és diéta + sportolás mellett is lassan fogyok... Létezik olyan természetes alapanyagokból álló szer, ami felgyorsítaná az anyagcserémet és elindítaná végre a fogyást?

Figyelt kérdés
2007. szept. 9. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a lassú anyagcserét okozhatja pajzsmirigy alulműködés is, laborvizsgálat kéne ez ügyben
2007. szept. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Nos, mit értesz diéta alatt, ha az alul leírt módón diétázol és napi 8x étkezel, ahogy normális diéta alatt kell, zsír, szénhidrát és fehérjebevitel rendben, és szedsz multivitamin packot, akkor ott valami egészségügyi dolog van, ahogy felettem lévő is írta, teljes vérkép, pajzsmirigy vizsgálat, hormonvizsgálat, sportorvoshoz menj, még ha fizetni kell is, és mondd el miért kerested fell az SZTK-s doktornénit nem fogja meghatni a problémád.


a normális diétáról:


Sok sikert!!!



[link]


[link]


[link]


[link]

2007. dec. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Eddig egyszer csináltam meg, hogy tudatosan nekiálltam fogyózni, akkor magam voltam, nem kellett családra főznöm, ráértem magammal foglalkozni... Fél év alatt fogytam le úgy,hogy reggelire-estére általában müzli tejjel, délben főzelék, napközben meg általában sok-sok gyümölcs... Most biztos mondanátok,hogy hát ez volt a baj:). Szóval mellette nem hülyéskedek, naponta ötször tornáztam, igaz, konkrét néhány gyakorlat has-fenék-comb. Hatásos volt, marha jól néztem ki. 65-70 kg-ról mentem le 50-55-re. De fél év volt, és nekem kínszenvedés. Most már nem lennék rá képes, az idő hiánya miatt sem, meg hát ezt az aszkézist már nem vállalom be újra... Viszont, most pár napja elkezdtem a 90 naposat... Ha erről meg hetek után derül ki, hogy ez sem hatásos..., esküszöm begolyózok. Mert mellette most járok konditerembe egy órát, kardiózok... Ennyire futja csak. De FOGYNI AKAROK! Szóval, mit csináljak, ha tényleg nem hat esetleg? Simán újra ne egyek, aztán csak kidőlök? Szóval, hasonló az esetem az első kérdezőéhez. A húgom ugyanígy járt, szépen végigcsinálta a 90 naposat, az első néhány héten fogyott 6-8kilót és ennyi, a párja korábban meg fogyott tőle 20-at. Mi a titka?
2008. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudtam fogyni, hogy napi 4-500 kalóriát ettem és napi két órát edzettem, 8 éven át. Tönkrementem...

Szedtem mindent, l-karnitin-t stb.

A májam tönkre is kezdett menni tőlük.

Majd kiderült, hogy hashimoto nevű pajzsmirigybetegségem van. Amit gyakran diagnosztizálnak sima alulműködésnek.

Tehát, az első, hogy vigyázz magadra. Ne szedj lehetőleg csak jó minőségű vitaminokat. A bio szelén 50-et naponta egyet. Ez nem gyógyszer, viszont jót tesz. És kerüld a jódos dolgokat. Én is azt hittem, h az jó, majd kiderült, ennek a pajzsmirigybetegségnek nem hogy jót tenne, még ront is rajta. És a mozgás az ami nagyon fontos.

Sok szerencsét!

2009. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!