Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az almaecetes viz nem karositj...

Az almaecetes viz nem karositja a gyomrod ha etkezes elott iszod tobb ideig?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyomorsavat bírja, az almaecetes víz meg sem kottyan neki!
2009. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%

Szia!


Én próbáltam ezt a módszert, de nekem annyira marta a gyomrom, hogy teljesen rosszul lettem tőle, le kellett dőlnöm egy fél órára, mert nem bírtam mozdulni sem.

Persze ez csak az én tapasztalatom, de azért gondoltam leírom, hogy ne lepődj meg, ha nálad is ilyen reakció lépne fel.

2009. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Én úgy hallottam,hogy evés után kell meginni 2 deci vízbe 3 evőkanál almaecetet,és még az a lényeg,hogy mindig ugyan abba az órába.Hosszadalmas,de azt mondják,hogy használ.

2009. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én meg pont ellenkezőről olvastam: evés előtt 15 perccel kell meginni kb. 1 dl vízben feloldott 1 evőkanál (és nem több!) almaecetet, lehetőleg bio-t.

S nem, nem károsítja a gyomrot, ha észszerűen isszuk. Napi 2-3 ilyen javasolt étkezések előtt. Fogyasztó, salaktalanító és, ezen én is meglepődtem, lúgosító hatása van.

Forrás: [link]

De neten bárhol rákeres az ember, mindenhol ezt írják, hogy lúgosít.

Viszont semmiképp ne legyen több 1 evőkanálnál. Miért? Mert azután cefettül éghet az ember gyomra :D.

2009. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!