Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az édesítőszer mennyire...

Az édesítőszer mennyire számít egészségtelennek? Rendszeres használat esetén károsítja valamelyik szervet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat kell használni, amit cukorbetegek is fogyaszthatnak. Mivel ők évekig ezt használják, így nincs benne káros anyag.
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, káros. hizlal. lehet hogy cukor nincs benne, de rengetek mű dolog van benne és az összes felesleges anyagot amiben nincs tápanyag elraktározza a szervezet.semmiképp sem egészséges!
2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 éve édesítőszerrel eszem az ételeket, én is így tanultam meg főzni, mégse vagyok elhízott. Szóval ez butaság, hogy hízlal. Semmi bajod nem lesz tőle, ha betartod az egy napra ehető mennyiséget. Eleinte lehet tőle hasmenésed, de utána hozzászokik a szervezeted. Én már észre sem veszem, hogy más az íze, viszont a cukros dolgok nem esnek jól.
2011. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hízlal? :D Akkor az összes cukorbeteg dagadt?
2011. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) De mennyi a napi fogyasztható mennyiség? A canderel jó fajta?
2011. máj. 23. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!