Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami más ami ugyanolyan...

Valami más ami ugyanolyan hatásos mint az adipex? Az adipex baromi drága.

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:07
1 2
 1/15 dieta ***** válasza:
66%
Egészséges vegyszermentes étrend. olcsóbb!
2013. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 4. 17:12
 3/15 anonim ***** válasza:

hol veszed és mennyiért???

én ahol veszem, 1szem 250ft... ez sztem nem drága. Amúgy a sibutramine is olyasmi, van akinek jobban használ, van akinek kevésbé, mint az adi

2013. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én 10 szemet vettem 3700-ért postával együtt.
2013. márc. 5. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:

ha pesti vagy, személyesen nem tudod átvenni?


mondjuk 10esével nem sok értelme van rendelni sem szerintem.


de akkor meg kb. 3-400ft/ nap. a tudásához képest még így sem tartom drágának.

2013. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Mozgás és kevesebb zaba. Jóval olcsóbb.
2013. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Ha valkinek sikerül eredetit venni, akkor hatásos. Itt a kevesebb zaba duma nem nyerő. A kérdés az volt, hogy mi ugyanolyan hatásos...g.ci k.va anyád Egyszerűbben, mi képes zabálási kényszert csökkenteni, ami egészségesebb?
2013. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Enni kéne NORMÁLIS kajálat és akkor nem kéne csökkenteni az éhséget DROGOKKAL!

De, ahogy elnézem a stílusod, tök midnegy, hogy milyen vékony vagy kövér vagy, úgyis egy nagy tahó maradsz:)

2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tahó vagyok, de nem zavar, ennyi erővel fogyasztószerek kategóriát be lehetne szüntetni, mert mindenhol sportolj, mozogj és normális kaját kell enni szöveget be lehetne illeszteni. Kérdésre normális válasz kellene.

Az normális lenne, ha mondanád, hogy normális kajákat kellene enni és mik azok a normális kaják, amik ugyanolyan hatásosan el tudják venni az étvágyat. Kérdésben akkor lennél kompetens, ha lenne tapasztalatod adipexel kapcsolatban, ha nincs, akkor kocc.

Ez egy betegség, mint az alkoholizmus, hiába mondod, hogy ne igyon alkoholt, attól még nem találtad fel a spanyol viaszt.

Mindenki tudja, hogy sport-mozgás-diéta(ami nem fogyókúrát jelent, hanem normális táplálkozást),

de vannak olyanok, akik adipexel tudják ezt tartani, mint én és szeretnének alternatívát, mivel élethosszig nem lehet szedni.

8 hét adipex. 8 hét szünet, így megy évek óta, szünetek pokolisak, a másik, hogy eléggé külső alapján ítélnek, fontos..de megtartani még nehezebb.

Keresek itt egy kérdést, végre valaki felteszi ide, erre 100%-os fos sablon használhatatlan válasz jön.

2013. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5 vagyok, 9, teljesen jól leírtad, amit gondolok, már 1000x leírtam, én már meguntam :(


amúgy én ebben bízom csak, most kezdtem el épp szedni megint, sajnos olcsóbbat nem találtam :(

2013. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!