Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valami más ami ugyanolyan...

Valami más ami ugyanolyan hatásos mint az adipex? Az adipex baromi drága.

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Szedjétek akkor a hülye drogjaitokat, attól biztos jobb lesz az életetetek!

Idióták!

2013. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az a tahó :) Kiegészítem még azzal, hogy "NORMÁLIS" életvitel adipexel történik nálam(adipext leszámítva). Ezért nem értem az okoskodásokat. Nálam az evés pszichológiai, adipex nemhogy étvágyat(sok vízfogyasztás mellett), de jóllakottság érzetét adja. Magyarán nem vígasztalom magam evéssel...ez a gond, erre kell megoldás meg szerintem sok millió embernek.

Interneten név nélküli mind hamis kínai. Décsi Mónikát sok helyen kritizálják, de interneten csak tőle tudtam szerezni normálisat(vagy elhiszed vagy nem).

(Nem beépített vagyok, láttam a TV2-n is, hogy tőle rendeltek, csakhogy csúsztatások vannak a riportban. Eleve szabálysértés, ha nem patikán keresztül árulnak, tehát egyes oldalak kik szídják nem csak szabálysértést követnek el, hanem hanis kínait árulnak valamilyen József néven, aki nem létezik. Nyilván olyantól rendeltek, akinek van elérhetősége, részletekre meg sz.r a tv2, lényeg, hogy anyag legyen belőle)

Szlovákiában lehet kiváltani patikában, ha orvos hajlandó receptet adni.

Próbáltam mindenféle magokat nagykanállal, az valamelyest hatásos, de ott is kalória van...

lehet cigizni kellene(nem tudom melyik lenne ártalmasabb, de cigi mégdrágább van aki ecetet szagolgat, szóval sok újat nem lehet mondani, kémiában phentermin a legbiztonságosabb, de nem azt mondom, hogy jó)

2013. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
2013. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1. a képen az nem adipex, innentől kezdve tovább sem kell menni. ha arra nem képesek, hogy eredeti képet tegyenek a cikk mellé, honnan gondolod, hogy utánajártak????


2. "Mielőtt kórházba került, két hétig szedte a gyógyszert, ez alatt összesen húsz tablettát vett be." vagyis 14nap alatt 20 szem. végülis nincs leírva, hogy egy nap MAXIMUM 1szemet lehet bevenni... na akkor ki a hülye???

te sem mész panaszkodni az orvosnak hogy 3 napja hasmenésed van, mikor 1 helyett 3 hashajtót veszel be...


"ha a liba nem tud úszni, nem a víz a hülye"

ha nem tud olvasni, azért már nehogy más legyen a hibás...

2013. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ja, és ajánlom, olvasd el a hozzászólásokat is... én is Décsi Mónitól vettem, eredmény -22kg
2013. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!