Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kutyabengekéreg? Tapasztalatok...

Kutyabengekéreg? Tapasztalatok? Vagy más megoldás?

Figyelt kérdés

Kevesebbet eszem mint amit megszokott a testem és lelassult az anyagcserém. Ez ellen megfelel? nem hashajtónak akarom, hanem arra, hogy minden napi menjek wc-re. Vagy ez inkább salaktalanító? Ill. okoz hasmenést, erősebb hasfájást?


Vagy mondjatok még megoldásokat! (teákat leginkább)



#fogyás #anyagcsere #bengekéreg #kutyabengekéreg
2013. márc. 7. 18:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindennapi széklethez rostot kell enned, fölösleges a gyógytea, de nem értem ez a 2 hogy függ össze az anyagcsere lelassulással, de lehet én értem félre a megfogalmazást.
2013. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Magyarul hetekig nem sz@rnék, ha nem kezdenék el valami bélmozgást segítő/hashajtó hatásút készítményt használni:D

Nem tudom mi segítene ha nem ez, mindennap eszek zabkását meg még zabot is magába, meg gyümölcsöt, ma még rostos barackot is ittam, de semmi.

2013. márc. 7. 20:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Rostos baracklötyi diéta alatt?:D:D:D


Ami tuti szarást okoznak, de nem mondom hogy hú de diétás, bár be lehet illeszteni reggelre, a kukorica!!! (konzerves), jó még a kivi is, narancs, sült tök.

2013. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kukorica és a narancs se hozott eredményt :D

A beleim szrájkolnak :s

2013. márc. 8. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese, irány a gyógyszertár.
2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, szedtem hashajtót, de nem megoldás... bevettem, hatásos volt, aztán megint előlről az egész. Szóval nem kéne minden nap hashajtót szednem, mert az káros az egészségre!
2013. márc. 8. 17:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen a napi kajád?
2013. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

r: zabkása (néha tejjel, néha csak vízzel)

t: mostanában kaliforniai paprika+1 szendvics vagy máskor joghurt, gyümölcs...

e: zöldségleves, vmi főzelék vagy párolt hússal vagy tojással, vagy csak tojásrántotta

d: zabpehely néha 1 joghurttal (néha semmi)

v: nyers zöldségek


reggel 1 bögre tea, délelőtt 1 liter víz az biztos, meg ezenkívül még 1 liter víz vagy tea

2013. márc. 8. 19:18
 9/17 A kérdező kommentje:
néha iszok tejet, vagy eszek édességet, de nem minden nap, szóval azért furcsállom, hogy napokig rendes ételeket eszem, és napokig nem megy a dolog.
2013. márc. 8. 19:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Én se értem a dolgot, talán a zabot nem igazán kedveli a beled, de ez csak tipp.
2013. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!