Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány kiló víz tud "kihajtódni"...

Hány kiló víz tud "kihajtódni" az emberből?

Figyelt kérdés

Diétázok már egy ideje, most szedek mellé egy étvágycsökkentő tablettát. Lényegtelen melyiket. :)

Ami a mínusz kilókat illeti, egész jó a helyzet, azonban sokat pisilek, de ezt a vizet pótolom is, iszok-iszok... (kicsit ördögi kör ez, mert néha már nem tudom mitől pisilek, a tabitól, vagy éppen attól mert magamhoz képest sokat iszok, mert régen napi fél literekkel léteztem)

Tisztában vagyok vele, a mínusz kilók egy része biztos csak a kihajtott víz, de mégis, mennyi tud kihajtódni összesen, csak hogy nagyjából tudjam, mennyit fogytam ténylegesen?


2013. márc. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

a testzsír méréssel tudod megállapítani a tényleges fogyást,nem a húgyból.

diéta alatt két hetente mérjed.

2013. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak tippelni tudok úgy 3 kiló lehet, már ha a glikogén raktár miatti vízürülésre gondolsz, lusta idióták által szedett adipex meg egyéb hamisított szarokat nem ismerem, de remélem nem ezt szeded, ha meg ezt remélem rövid időn belül felfordulsz tőle (mert megérdemled:D)
2013. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a válaszokat, ment a zöld.
2013. márc. 15. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!