Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen a Pu Erh Tea kapszula?

Milyen a Pu Erh Tea kapszula?

Figyelt kérdés
2006. nov. 3. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a teát is iszom eleinte nem volt egyszrü mert olyan az ize mint a földnek...:O

de az elsö kanna után teljesen itatja magát a dolog!én 1,5 litert iszom 1 filterrel víz helyett is ezt iszom de este 6 után már ne igyátok akkor már inkább valami nyugtató teát igyatok: én pl. rooibost szoktam.

csajok remélem tudjátok h a szűz tea májkárosító szal azt haggyátok a csudiba az is jó de sajna káros...:(

nahh xal szedem 3*1-et naponta a pu erh kapszulából és teljesen jól vagyok. fogytam 4-kg-ot

de nem is ez a legfontosabb hanem h szinte alig dohányzom :O valszeg a puerh az egyik legerösebb zsíroldó és méregtelenítő és ezért nem kívánja a szervezetem...aminek még a fogyásnál is jobban örülök...

dia :)

2006. nov. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
a tea tényleg borzasztó ízű, akpszulát most kezdtem el szedni szerintem is jobb mint a szűz tea (a hatása nem annyira jó, mint a szűz teáé,de sokkal jobb a közérzetem)
2007. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menjetej el a Hanamiba ( [link] találtok finom puehr teát
2010. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!