Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni az adipex...

Le lehet fogyni az adipex retard kapszulától?

Figyelt kérdés
18éves vok 173cm és 95kg sajnos....
2008. jún. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:

Utolsó! Engem érdekelne azaz 5 levél! Priviben írd meg légyszí hogy aktuális-e még!

Nagyon fontos lenne!

Köszönöm előrre.


e-mail címem: bocsi.szilvia@freemail.hu

2011. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még itt vagy, akkor érdeklődöm, hogy hogy sikerült a fogyás. Én most vacillálok ezen a bogyón. Érdemes?

2011. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 balazs00xx ***** válasza:

Kérdező ! kérlek téged , hogy írj nekem levelet , hogy honnan szerezted be az adipex retard-ot Mivel én is szeretnék szedni , elkezdeni komoly aedzés ,mellett

és nem akarok kamut venni

Kérlek írj!

2011. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
szia neharagudj hogy most irok ide... eleg reg vol tez de megszeretnem kerdezni hogy milyen lett a hatasa? es hol lehe beszerezni?
2011. szept. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

Veszélyes, kellemetlen:

[link]

2011. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 szintia27 válasza:

Sziasztok! Én is ezzel fogytam le elég sok kilót de természetesen ez életmód váltással is jár... Sok mozgás egészséges táplálkozás.. És ezt az oldalt ajánlom mindenkinek én innen rendeltem: [link]

Mindenkinek kitartást kívánok a fogyáshoz:D

2012. jan. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
176 cm vagyok, és sajnos 91 kg. Undorítónak tartom magam. Már próbáltam többet mozogni, diétázni, de max 2 kg-t tudtam fogyni. Az Adipex segítene? 19/L
2012. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 szintia27 válasza:
Az adipex mellett is mozogni kell... Ezzel le lehet fogyni... DE ha abbahagyod akkor ige egészségesen kell táplálkozni és utána is mozogni mert vissza lehet szedni a kilókat...
2012. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 emola válasza:

Nekem már 3 közeli ismerősöm is lefogyott az Adipextől 10-15 kg átlagosan. Tőlük hallottam róla és mivel már több éve élnek vele, és még élnek...úgy gondoltam miért ne? Sok diétát, kezelést végigcsináltam már, rendszeresen sportolok (heti 3 alkalommal) és 6 után nem eszek, napközben se zabálok, sajnos mégsem mennek le a kg-ok. 163 cm-esen 83 kg-ot mutatott ma reggel a mérleg! Ma szedtem be az első szemet az Adipexből, estére már csak 81 kg voltam. Reggel vettem be 8-kor, reggeli 1 pohár tej (2 dl), ebéd káposztasaláta kicsi csirkehusival, vacsorára rosttartalmú turmixpor sovány tejjel. Úgy ettem, hogy amúgy nem kívántam az ételt, de az egészség megtartása miatt muszáj valami táplálékot bevinni a szervezetbe, napi minimum 3 alkalommal. Mellékhatásként 2 rosszullétem volt: hevesebb szívdobogás, mellkas feszülés. Sajnos bepánikoltam ettől az érzéstől és a pánikroham következtében halálfélelem, szorongás és nehéz légzés jelentkezett! Mindez a rossz 1-2 percen belül elmúlt! Ezenkívül pörgök ezerrel, de más rossz tünetem nem volt! Szájszárazságot nem észleltem, de gondolom ezt azért nem, mert amúgyis napi 3 litert megiszok folyamatosan, így amint szomjúságot érzek iszok, viszont a vízadagom ma elérte a 4 L-ert így! Alapjáraton reggel lemért vérnyomásom 115/60 volt, ez gyógyszer bevétele után nap végére 95/80 lett! Utánaolvastam, hogy a normál pulzusszám 50-100 között van, úgyhogy a 80 abszolut belefér a normál kategóriába (nem kell félni tőle)!

valószínű, hogy a mínusz 2 kg a sok víz, ami távozott a szervezetemből, de szerintem ez 1 nap alatt nagyon jó eredmény!

2012. márc. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 K. Ildikó válasza:
100%
ekem abszolult jó tapasztalatom van az adipexről.Először kb 10 éve próbáltam akkor még Ausztriából hozták nekem,de az még a régi fajta volt,de azóta korszerűsített rajta a gyógyszergyár.Aztán 2 éve jutott eszembe megint hogy jó lenne lefogyni vagy 10-12 kilót ami így 40 felé már nem olyan egyszerű.Akkor már lehetett rendelni itthon is a neten,meg is rendeltem.Az már az újabb korszerű fajta volt,megszűntek a legrosszabb mellékhatások,például hogy nehezen tud aludni az ember tőle.igaz lassabban fogytam tőle mint a régitől (2 hónap alatt fogytam le a fölös 12 kilót) de semmi kellemetlen mellékhatást nem éreztem.A szám ki volt száradva,rengeteget ittam de ez kell is a fogyáshoz,meg talán az első 3 napban aludtam el nehezebben.Viszont hála az égnek az a jó hatása megmaradt hogy nem voltam éhes,még az édességet se kívántam pedig az a gyengém.Tartottam is a súlyom egész januárig de jöttek különféle magánéleti problémák (ilyenkor én sajnos nassolok) és szépen vissza is kúszott rám 7 kiló.Január végén döntöttem úgy hogy ideje összeszedni magam,és megint rendeltem az internetről.Viszont most nagyon pórul jártam mert hamisítványt kaptam.Egy nagyon megnyerő weboldalról rendeltem ami online patikának hirdeti magát,Medictrade cégnéven (azóta már ha jól láttam más néven hirdetik magukat,gondolom a sok botrány miatt kellett nevet váltaniuk.Most valami mozaik akármi is szerepel a nevükben,legalább is pár weboldalon,mivel több is van nekik,én az adipex.inforol rendeltem,de valami vitalitas nevű is az övék)arról lehet megismerni hogy ők azok hogy semmi elérhetőségük nincs,a rendelést is egy űrlapon kell beküldeni(már ennek gyanúsnak kellett volna hogy legyen hogy egy ekkora cégnek nincs elérhetősége)azóta megtudtam hogy ez egy fiktiv cég az az nincs is.Beszóltam a Gerot gyógyszergyár pesti irodájába (ők gyártják az adipexet) ott azt mondták hogy naponta 5-6 telefont kapnak ez ügyben,és tegyek rendőrségi feljelentést.Na ehhez már nem volt kedvem,de miután többször is írtam nekik hogy fel fogom jelenteni őket,vissza küldték a pénzem.Aztán találtam egy másik weboldalt ahol volt telefonszám,e mail cím,sőt még fórum is ahol lehet beszélgetni,ott olvastam hogy nem én vagyok az első aki pórul járt ezzel az online patikával.Egy hölgyé az oldal ő is több éve a neten van,onnan rendeltem de már óvatos voltam először csak 10 szemet.Onnan végre azt kaptam amit vártam,az eredeti Adipex retardot.Most 30 szem kellett hogy lemenjen ez a 7 kiló.Szóval én bátran merem ajánlani mindenkinek (persze akinek nincs szívbetegsége vagy nagyon magas vérnyomása) mert sokkal könnyebbé teszi a fogyást.De saját tapasztalat alapján azt ajánlom mindenki olyan helyről rendeljen ahol van elérhetőség.
2012. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!