Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Le lehet fogyni az adipex...

Le lehet fogyni az adipex retard kapszulától?

Figyelt kérdés
18éves vok 173cm és 95kg sajnos....
2008. jún. 14. 10:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Hol rendelhetem meg az eredetit?
2012. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalja a nevét, Décsi Móni. Én is hamisat vettem, külsőleg egyforma, de kibontva nincs vanília aroma illata és világosabb okkersárga a hamis bogyó(de csak kibontva) Sokat rendeltem olcsón hamisat(ami a legdágább), aztán le is húztam a wc-n! Csak Móni! De rendelj keveset, ha nem bízol benne. Én is elpanaszoltam neki a dolgot, nem sértődött meg azon, hogy nem bíztam benne sem előszőr!
2012. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Köszi:)
2012. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
0%

Sziasztok! Én ettől a Mónikától nem rendelnék, mert állítólag hamisat küld. Nagyon sok érdekes hozzászólást olvashattok az adipex-ről ezen az oldalon [link]

Itt választ kaptok arra is,hogy hol érdemes rendelni. Én is rendeltem az adipex.info.hu -ról de nekem nem használt, viszont valakinek igen. Most egy olyan oldalról szeretnék rendelni ahol egy fórumozó már 10x rendelt és mind a 10x eredetit kapott. Olvasgassátok, sok hasznos információt meg lehet tudni, akár erről a Mónikáról is. Állítólag volt olyan is, hogy üres borítékot küldött. Én nem tudom, mert személyesen nem rendeltem tőle, de az biztos, hogy nem is fogok.

2012. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt szemétláda az előző! Rendelj Mónitól és ettől a szemétládától! Egyik hamis lesz! Én írtam az oldalra és átcenzúrázták úgy, hogy nekik kedvezzen! Itt ujjal mutogatunk egymásra, ezért mindenhonnan 10 szemet rendelj. Annak add meg az első bizalmat, aminek kibontás után azonnal ismert és jellegzetes vanília illata van és nem rikítóan okkersárga! A másik hamisból két szemet vettem be, hatástalan volt, remélem ártalmatlan placebó volt csak. Azért vagyok ingerült mert elloptak tőlem 15ezer forintot!
2012. jún. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy postás jelenlétében jogod van kibontani a csomagot és a tartalmát megnézni, hogy minden rendben. (Miután kifizetted). Ha valami baj van, akkor a postás visszaveszi, jegyzi a gondot, pl üres és kész. (Persze látni fogja, hogy valamilyen tabletta volt a csomagban. Kárt tenni a csomagban nem lehet, tehát sajnos nem lehet kibontani. Kívülről meg a hamis ugyanolyan) Előző meg nem hiszem, hogy ártatlanul csak írt ide, hogy ő még nem rendelt....szerintem ő árulja a cuccot névtelenül.
2012. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
10%
Utolsó hozzászóló! Nagyon meglepő a hozzászólásod stílusa. Ez arra enged utalni, hogy te vagy az a bizonyos Mónika. Ha nem te lennél akkor nem írnál ilyen közönségesen. Ez pont bele illik abba amit olvastam az adipexforum.hu -n. Ott pont ezt írják, hogy ilyen közönségesen reagál a panaszokra, hazugnak, csalónak nevezi a vásárlóit. Ha nem te lennél hanem csak egy vásárló aki meg van elégedve, akkor egy normális levelet írtál volna ahol kifejted az elégedettségedet. Ha egy kicsit értelmeznéd azt amit olvastál akkor rájönnél, hogy én nem árulom hanem én is vásárolom az Adipexet és le is írtam, hogy eddig honnan vettem és, hogy nekem nem jött be, de volt olyan akinek igen. A Mónikánál is leírtam, hogy én nem vásároltam nála tehát nem tudom, hogy igaz e, csak a fórumozók leírásából tudom, hogy hamisat árul. Nem csak róla írtak rosszakat hanem más magán emberekről és honlap üzemeltetőkről is. Olvass egy kicsit és rájössz, hogy a Mónikát csak szidják ezen az oldalon, pozitívat egy sem írt. Te vásárolnál olyantól akiről csak rosszakat írnak? Mielőtt reagálsz egy levélre, vedd elő a jómodorod mert én sem szemétládáztam le senkit. Ha nincs ilyened akkor inkább ne szólj hozzá senki leveléhez. Ez a stílus nagyon közönséges és tanulatlan emberre utal.
2012. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok Móni, amit bizonyítani nem tudok. Tudod van betyárbecsület is. Eleve aki ilyen szerekkel üzletel az ne lopja meg a vevőit még hamis cuccal! Olyan helyeken szídják, ahol valódi elérhetőség nincs, összes egy helyről jön, ha írsz panaszlevelet, mindig ugyanaz a Józsika válaszol. Szépen rendelj Mónitól és onnan, ahol őt szídják csak 10 szemet és kész. Persze postaköltség kétszeres és 10 szemet hiába vásároltál meg.

És már ne haragudj, de én meg azt hiszem, te vagy az a roh.dék. Kábé Móni is így reagált volna, ahogy egy károsult is. Nem fogok szentbeszédet írni az elégedettségemről. Én fizettem és adipexet kaptam, mert ez jár nekem, erről szólt az üzlet. Igazi adipex nekem meg működött.

2012. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Le, én 1,5 hónap alatt adtam le vele 13 kg-t.... nagyon erős étvágycsökkentő... azért hagytam abba mert nagyon erős szédülést okozott kb 1 hónap után.Azóta 2 év telt el és a mai napig nem tudok belőle szedni 5 szemnél többet mert újra visszaáll az erős szédülés.
2012. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni,honnan lehet eredetit rendelni?Akinek van ilyen forrása elküldené nekem privátban,szeretnék rendelni.Előre is köszönöm.
2018. szept. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!