Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Forever lite italport hogyan...

Forever lite italport hogyan fogyasszam, hogy hatékonyan meg tudjak szabadulni a feleslegtől? 24L

Figyelt kérdés
160 cm és 57,5 kg vagyok. Kaptam 1 doboz csokis italport. Hogyan alkalmazzam, hogy hatékonyan meg tudjak 5 kg-tól szabadulni? Mozogni is fogok mellette kicsit(idő függvénye). Hallottam valami olyasmit hogy 4órának kell eltelnie az étkezés és az étkezést helyettesítő turmix között.vagy csak úgy jó hogy minden étkezés helyett azt iszom? Ha nem,akkor milyen ételeket egyek ha a húst nem igazán szeretem?
2009. szept. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden étkezés helyett ihatod, de az is jó, ha csak vacsora vagy reggeli és vacsora helyett iszod, az is jó!

Viszont a 4 órát tartasd, mert különben épphogy hízlalni fog!

2009. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Nehogy elkezd inni én is használtam jelentős súlyfeleslegem volt 35 kg és kihagytam az ebédet az helyett ittam és reggelire egy kis jó reggelt keksz vacsorára meg kefírt ettem. Olyan szépen híztam tőle mint a pinty Nem értettem miért mikor betartottam mindent de aztán valaki mondta hogy beépül a sejtekbe és onnan baromi nehéz lesz eltüntetni. Abbahagytam és egy kis diétával meg tornával már 20 kg minusznál tartok. Soha többé forever, nagy szar az egész és még ehhez baromi drága is. Diéta és RENDSZERES mozgás. Nekem bejött.

Lehet lepontozni:)

2009. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy elraktározta a szervezeted, ha mellette alig ettél valamit! Örült neki a tested, hogy végre valami táplálóhoz jut és beindult a raktározó mechanizmus. Ha nem böjtöltél volna mellette, hanem okosan (a megfelelő mennyiségű vitamint és ásványi anyagot tartalmazó kajákat) és változatosan ettél volna, nem indult volna be a folyamat.

Ezt nem szeretem, mikor valaki saját maga hülye, de hepciáskodva lejárat egy jó terméket!

2009. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyen magasság és ilyen súly mellett miért akarsz fogyni??
2009. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!