Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 napja fogyózom, mert...

10 napja fogyózom, mert megszeretnék szabadulni 10 kg. feleslegtől ami a babám születése után rajtam maradt! Ezalatt a 10 nap alatt lement másfél kg. Ez ideális?

Figyelt kérdés

Nem koplalok és kínzom magam,csak odafigyelek mit mikor eszem.Szóval nem rohamtempóban haladok,csak szépen ráérősen!De sokan írtátok,hogy így legalább tartós marad a fogyás,és nem lép fel jo-jo effektus.

Ja és még egy kérdés!174 cm. vagyok és jelen pillanatban 74 kg.és 33 éves leszek:( A kitűzött cél 65 kg.Szerintetek az jó vagy még annál is kevesebbnek kéne lennem? Köszi a válaszokat!


2011. márc. 17. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen,jónak hangzik.

A jojó felléphet akkor is ha kihagyod a fehérjéket-vagy kevés-a diétából,uh erre odafigyelnék.

A kitűzött súly meg nem hangzik rossznak,de a mérleg nem árulja el a test összetételét,tehát én inkább testzsírt mérnék.25-26%os testzsír már egy átlag felnőtt női érték,tehát túlsúlyosnak már nem nevezném.

2011. márc. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!