Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A SuperFatBurner mellé mit...

333222 kérdése:

A SuperFatBurner mellé mit érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Lehet-e mellé creatint szedni vagy így is elérem azt a hatást amit kell?

És kinek menyire használt ez a zsírégetőszer?



2013. máj. 22. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit érdemes 'szedni' mellé?


Hát mit, húst, salátát, répát, káposztát, halat.. szóval húsokat és zöldségeket. Elvégre fogyni akarsz, tehát muszáj ilyeneket enned ha értelmes formát is akarsz.

2013. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem csak tudod van egy olyan hatása ennek a zsírégetőnek hogy étvágycsökkentő és nem kivánom ugy az ennivalot :))
2013. máj. 22. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez van akinél bejön s van akinél nem. Nálad működik, tényleg kevesebbet eszel mellette?


Ilyenkor is van egy elvi gond. Hizlaló kajákból ha kevesebbet eszel akkor fogyhatsz. De milyen fogyás az olyan? Biztos jó lesz majd az az eredmény?

2013. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elég keveset napi 2-szer de elég keveset az is inkább zöldség amit eszek! Reggelire szoktam szendvicset enni 2 db-ot azután majd csak 2-3 órakor eszem.

De emelet folyamatosan edzem heti 5-ször! Szóval az eredmény jó lesz! Eddig 3 napja szedem 2 kg ment le!

2013. máj. 22. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Most veled nem leszek olyan igazán jól megmondós, enyhén bunkó, cinikus.. amilyen lehet hogy szoktam lenni.


Így csak jelzés értékkel jegyzem meg, vagy inkább kérdezem hogy 3 nap alatt 2 kilót fogyni, amikor az egészséges tempó maximálisan is heti 0,8-1 kg fogyás, nem gondolod hogy sok, hogy necces? Amikor már mindenki hallott a jojó hatásról, gyors fogyás utáni visszahízásról.

Amikor leírják már mindenhol (de itt a fórumon nagyon sokszor) hogy gyors fogyás nem zsírból történik, hogy inkább víz és széklet leadást jelent (szövetekben kötött víz).


Meg hogy durva tápanyagmegvonás hatására stresszel a szervezet, zsírt tartalékol..


Hogy fogyás és fogyás között is van különbség, mert nem mindegy hogy lassú de biztos ütemben lebontja a szervezet a fölösleges zsírt, vagy leéhez magáról izmot, ürít minden tápanyagraktárat, és takarékoskodik a zsírral mint utolsó mentsvárral.. aztán marad a lógó, laza zsíros bőr, a legyengült izomzat, alaktalan forma?


Ha zöldségeket ennél (hússal) akkor eleve nem kellene az étvágyadat csökkenteni, mert ha tele töltöd a gyomrodat ezekkel, akkor jutsz kb. elég vitaminhoz, ásványi anyaghoz, makrotápanyaghoz.. ha kevesebbet eszel, vagy egy része a kajádnak szendvics, a kenyérben semmi hasznos tápanyag nincs akkor az egészségeshez képes már tápanyaghiányos állapotban leszel, legyengül a tested.. előbb-utóbb elkerülhetetlenek lesznek különböző betegségek..


Nem tudom, nekem ez nem tetszik. Nem értékítéletként, egyszerűen tudom hogy az evés funkcionális dolog, és ha nem csináljuk jól minden nap (nem kell diploma hozzá hogy jól csinálja az ember, nem kell méricskélni vagy számolgatni, precíziós műveletet csinálni belőle) akkor azt előbb-utóbb az egészségünk szenvedi meg.

Ahogy a rossz minőségű ételek hatását többek között hízásként tapasztaljuk - még ha közben vitamin, tápanyagszegény is a táplálkozásunk - az elégtelen táplálkozást nagyon könnyen abszolút legyengüléssel :(

2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lipton. ***** válasza:
Kérdező, nagyon buta vagy :)
2013. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha nem lennék buta nem kérdeznék! Tudod nem mindenki zseni ebben a világban :))


TaplalkozasHarcmuvesz: Amit mondasz teljesen érthető! Akkor mi a javaslatod?

2013. máj. 23. 15:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyél húst zöldséggel.
2013. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!