Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ma megjött a Hoodia P57...

Sziráczki Kata kérdése:

Ma megjött a Hoodia P57 kapszulám. Tudna vki róla vmit mondani? Mik a tapasztalatok? Szeretnék fogyni kb 15 kg-t. Ezzel lehetséges? Mikor és hogyan érdemes bevenni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 14:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Viszont,azzal,hogy ezt szedem,kevesebbet eszek"

Kevesebbet eszel olyan kajákból, amikből ha sokat ettél akkor híztál.


Ha még kenyérből és tésztából is keveset eszel, akkor az nálam kimeríti a koplalás egy formáját.. Ezekben semmi tápanyag nincs, és ha értelmes ételt is eszel mellettük, akkor azok emésztését is rontják.


Látod már miért nem jó az étvágycsökkentés? AZÉRT MERT NEM AZ ÉTVÁGY A BAJ.

Hizlaló kajából hiába esznek keveset, az nem lesz jobb.. van aki fogy így, de a testetek meg fogja sínyleni.. nem poénból eszik az ember, fehérjére, zsírokra, vitaminokra és ásványi anyagokra van szükségünk.. ha valaki hízós kaján él, abból ha sokat eszik, ha keveset.. tápanyaghiánya lesz. Eleve a zsíros test tápanyaghiányra utal nagyon sok esetben. Ezen egy étvágycsökkentő nem segít.. na ezért nem ajánljuk.

2013. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Agi81 válasza:

Ha nálad kimeríti a koplalás egy formáját az,ha az ember nem eszik sok kenyeret és tésztát,hát lelked rajta,egyél jó sokat,de akkor már a disznózsírt is kanalazd hozzá!

A saláta meg legyen csirkés cézár sali a mc donalds-ból,ott igazi zsír,cukor és kalóriabombát árulnak,ami ugye kell a szervezetnek!

Mert gondolom szerinted abból sem elég a kevés,jó sok kell különben táplálékhiányosak leszünk!

Honnan tudod te,hogy egy kövér ember hízós kaján él??Nagyon sok esetben genetikai háttere van a kövérségnek,nem pedig az hogy hízós kaján él?Hiába eszek én salátát,csirkemellet,párolt zöldséget és mozgok,ha egyszerűen hajlamos vagyok a hízásra,és elég ránézni a kajára 1kg-val pluszban vagyok!Hülye nem vagyok,még ha te annak is gondolsz.Tudom,hogy bizonyos mennyiség mindenből kell a szervezetemnek,amit meg is kap.Bár te ezt nem tudod,mivel nem egy asztalnál eszünk.Kenyeret is és tésztát is eszek.Holnap pl.halászlét főzök,amit házi gyúrt tészta nélkül el sem tudok képzelni,mellé túrós csusza,pirított szalonnával!Vacsim is halászlé lesz,viszont tészta nélkül!Szerintem estére már nem kell bezabálni lisztes ételből!

Viszont akkor te nyugodtan eheted a kenyeret addig amíg meg nem undorodsz tőle,úgysem látszik meg rajtad,és legalább nem leszel táplálékhiányos!!!

További szép estét neked!

2013. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok esetben genetikai háttere van a kövérségnek"


Első komoly tévhit/hazugság. Ez nem nyert bizonyítást soha sem.


"Mert gondolom szerinted abból sem elég a kevés"


A kevés relatív. Egy felnőtt embernek egy falat saláta nem elég. Igen, egy 60-70 kilós embernek (de legyen mondjuk 50 kilós nő ill. 70-80 kilós férfi) sok saláta kell, és némi hús. ÉS PÁR KANÁL DISZNÓ ZSÍR, irónia nélkül.


"ha egyszerűen hajlamos vagyok a hízásra"

Csak salátát, húst eszel, semmi cukros kaja, semmi glutén.. semmi tejtermék? A cukor, a tej, a glutén mind hízás betegséget, pontosabban az elhízás háttérbetegségeit, anyagcserezavarokat, hormonbetegségeket okoznak. Ebben pedig semmi genetika nincs.


"Holnap pl.halászlét főzök,amit házi gyúrt tészta nélkül el sem tudok képzelni,mellé túrós csusza,pirított szalonnával!Vacsim is halászlé lesz,viszont tészta nélkül!Szerintem estére már nem kell bezabálni lisztes ételből! "


1. jó étvágyat kívánok (nem ellenségeskedésből írok, tök jó lenne ha felebarátként, negatív érzelmek nélkül tudnánk írni. mondjuk én tudom kiharcolom az ellenszenvet de ettől még őszintén kívánok minden jót és jó főzést holnapra!)


2. Ott van a glutén a tésztában. Így nem is könnyű fogyni. Az álláspontom kicsit félre lett értve. Azt állítom, hogy ha megeszel /megeszek/ egy tányér tésztát, akkor abban semennyi tápanyag nincs. Helyette ennénk ugye 2-3 tányér lowcarb zöldséget. A zöldséggel vitamint ennénk, ásványi anyagokat, nyomelemeket. Vízoldékony rostokat... Tehát lenne értelme. Ugye harcolunk a rákkal, semlegesítünk egy csomó vegyszert, füstöt.. szükségünk van tápanyagokra. Most akkor helyette értéktelen lisztet eszünk, ami nemhogy tápanyagszegény, hanem még teher is a testünknek.


A lényeget szeretném átadni, hogy a sok zöldség helyett a kevés (fogyókúrás mennyiségű liszt) túl nagy lemondás. Ez persze csak egy nézet, én ezt tartom logikusnak. Természetesen ebben az nem szerepel hogy a túrós csusza finom stb. :)


Továbbá: soha nem kellene lisztes ételből bezabálni. Reggel sem, délben sem. Kemény fizikai munka mellett sem. Akkor kell, amikor NINCS MÁS. Mély szegénység, háború..


Félreértés a kenyérrel (biztosan rosszul fogalmaztam a korábbi kommentekben): én pont azt képviselem, hogy nem szabad kenyeret enni. Nem szabadna, mert bármilyen sokat eszem belőle, igazából nem jutok alapvető tápanyagokhoz belőle. Mert nincs benne, vagy ha akad akkor nem szívódik fel. Hogy ne legyek rákos, amikor az immunrendszerem működéséhez a minőségi tápanyagok, források hiányoznak? Kérdem én.

Ha pedig a kenyérből is kevesebbet eszem (mert bevettem a hoodiát és nem vagyok éhes) akkor mi lesz? Még kevesebb tápanyag. Kenyérből eddig sem sokhoz jutottam, na most kevesebbet eszem hogy fogyjak.. Nem mondunk ellentétes dolgot, érzed Te is hogy kenyeret nem nagyon lehet enni.


Na én nem is eszem. Minek? Én nem hízom el tőle, rendben. De a hasamnak nem jó. Sőt egy szervemnek sem. Az energiaszintemnek nem jó, és cukorbeteg még szálkás izomzattal is lehetek.


Nem, én zöldséget eszem, húst eszem. És zsírt is :) De ez mind tápanyag, olybá tűnik a legkevesebb káros anyaggal, jelenleg ennél jobbat nem tudunk. Halászlé: tökéletes étel jelenlegi ismereteim szerint. Mondjuk én liszt nélkül, ugye a glutén miatt :)

2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nekem is ma jött meg a kapszulám.. és igen is jo.. tényleg nem éhes tőle az ember a barátnőm szedte és neki hatott ...
2013. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"és igen is jo.. tényleg nem éhes tőle az ember a barátnőm szedte és neki hatott .."


Efelől kétség sincs. Csak nem az éhségről van szó, azt 2-3 igazi gyomor ütés is hosszú időre kiölheti az emberből..


Az igazi kérdés, hogy miért nem esztek ÉTELT (a liszt, cukor, joghurt.. hehe, nem számít ételnek), mert amíg nem ételt eszetek addig vagy elhízásként, vagy egészségügyi problémákként mindig bajokkal fogtok küzdeni.

2013. jún. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Kedves TáplálkozásHarcművész! Neked nem TáplálkozásHarcmvésznek kellene lenned, hanem TáplálkozásHarcosnak!:)

Amúgy teljesen egyetértek veled és abszolút igazad van! :)

2013. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
SZIOA KEDVES KÉRDEZŐ..ÉN IS VELED EGY NAPO NKEZDTEM MEG A HOODIÁT..ÉS 6 KILOT FOGYTAM TE HOL JÁRSZ???
2013. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én 2.5 hónapja szedem a kapszulát,ennek nem az a lényege hogy koplalj ez inkább annak való aki akkor is eszik ha nem éhes én reggeltől estig ettem bármit ami elém került.egyszerre 3-4 szendvicset is és már ki volt tágulva a gyomrom.Heti 1 kg-ot fogytam ami kevésnek tűnik de gyorsan sem szabad fogyni,már 10kg-nál tartok a hasam lapos és nem koplaltam.Reggelire 1 szendvics ,ebédre rendes főtétel csak nem pupozott tányérral és utána gyümölcs vagy joghurt vagy éppen semmi,az a lényeg hogy csak annyit egyél amennyi egészséges mert aki elvan hízva az már sokat eszik és rendszertelenül.Nekem nincs tőle semmi bajom nem érzek fejfájást,szédülést és semmi bajom nincs tőle.a vízpótlás nagyon fontos minden fogyásnál bármilyen formában végzed,ja az anyu is szedi azóta mióta én és neki sincs semmi baja és ő is fogyott .
2013. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!