Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért hisztek a fogyasztószere...

Miért hisztek a fogyasztószerekben?

Figyelt kérdés
pont pont vesszőcske, elfogyo
2013. jún. 3. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb bezabálni a bogyókat, mint felemelni a valagukat. Ilyenkor tetszik a "nincs pénzem sportolni, konditeremre, stb..." beszólás, bogyóra meg update-re van.
2013. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Harcművészes! :D

te is tudod hogy miért eszik sokan a pirulákat :)

csak azért írtad ki a kérdést,hogy feljebb menj a top listán :D ravasz! :))

amúgy hogy válaszoljak is :

azért mert azt hiszik h ha nem emelik fel a seggüket,akkor lefogynak:) valami tényleg beindítja a fogyást,de nem fogyaszt le..

2013. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legtöbb tényleg csak átverés,de az egyiket kipróbáltam mert meggyőzőnek tünt,és ez a turmixos t.u.r.b.ó diét. tényleg bevált. előtte nem tudtam leadni azt a bizonyos 4-5 kg-ot de ezzel sikerült.
2013. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak elméletem van rá, hogy miért hisznek.


De hogy bizonyítékok nélkül hogy tudnak elfogadni valamit, komolyan venni és pénzt adni ki rá valójában nem tudom. Sejtem, keresek megoldásokat, de nem tudom.

Az ilyen féligazság, hogy egyszerűbb. Egyszerűbb lenne, ha működne. Így világos, hogy a kapszulát választom, na de ha nem működik?


T.diéta - ajánlom bármelyik olcsó kevert proteinport. Hasonló vagy jobb minőségű lesz kevesebb cukorral, olcsóbban. Ez olyan iskolapélda.. itt van, bármelyik szer vagy nem működő növényi hatóanyag, vagy egy drágán adott cukros fehérjepor pár vitaminnal, vagy valami szintetikus drog, ami mondjuk elnyomja az agy éhségközpontját, közben stimulálja a szimpatikus idegrendszert..


Mindegyik gyártmány besorolható ilyen csoportokba.. eccerűen' hihetetlen..

2013. jún. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!