Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hisztek Schobert Norbi módszer...

Hisztek Schobert Norbi módszerében?

Figyelt kérdés
Van egy érdekes story-m ezzel kapcsolatban (majd leírom)de,kíváncsi vagyok a válaszokra...:)
2011. okt. 10. 20:15
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
84%
Nekem segít... Fogyok tőle szépen...
2011. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
95%

Én már nem. Vagyis az a gondom, hogy nincs semmi tudományos háttér a módszer mögött és nem tartom hitelesnek. Eléggé nyomon követtem az eddigi karrierjét, könyveit és már nem tudok kiigazodni rajta. Folyton pakolgatja a kódokat, mindenféle komolyabb magyarázat nélkül. Persze a dolog mögött az áll, hogy csakis Norbis termékeket vegyünk... Amik hozzáteszem tele vannak mesterséges anyagokkal, szóval egészségesnek annyira nem nevezném őket.

Meg folyton azt szajkózzák Rékával, hogy ne együnk semmi cukrosat, liszteset, mert az szemét, de azért látok a gyerekükről facebookon olyan fotót, amin cornetto fagyit eszik. Persze, amikor valaki rákérdezett erre, semmit nem reagáltak...

Meg egyszer azt mondják, együnk napi 4-5ször, 1 hete meg azt írta Norbika, hogy reggel bezabált több update péksütit és így nem kellett ennie délután 4ig és mennyire klassz dolog. Szóval számomra nagyon hitelük vesztették.

Az meg csak hab a tortán, hogy a csapból is ők folynak és próbálják a termékeiket ráerőszakolni az emberekre.

2011. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nekem is hiteltelenek,egyrészt ,hát elég kövérek a gyerekek,a kisebbik anyatejet "eszik"de a Lara ..elég hurkás.Mondta ,h ők otthon is ilyen kaját esznek.A másiki ,hogy papolnak a fogyásról meg az ilyen kajákról,és Norbi azt nyilatkozza ,h pacallal tömte a Rékát,és bizony ott volt a kép,és volt ám karja rendesen ..2 hétre rá,hajszálvékonyan jelent meg.Kicsit érdekes.A másik ,hogy mi hitetlenkedők betértünk Norbi kávéházába vagy éttermébe ..nem is tudom ,h nevezzem.Bementünk,leültünk..jött a pincér.Kértünk jegeskávét az ÉTLAPRÓl(dél körül lehetett) nem volt fagyi,kértünk őszilevet-nem volt.kértünk kakaót..a pincér ilyet szól nem ajánlja..Kértünk 2 Capuccinot és gyerekek nem hoztak édesítőt,mert NEM VOLT csak sima KORONÁS kristály cukor..Mi ez?Ennek a hazug kamu embernek hisznek?és akkor az étlapon a csülkös marhahúsos disznós kaják ott vannak,és ők papolnak a fogyásról nekünk MARHÁKNAK....Kért a mellettünk lévő asztalnál ülő vendég halat..erre mivan?Az egyik pincér odaszólt valakinek h hozzon a Match-ból egy csomag halat..elment megvette és jisszajött...és X időre rá megkapta.Szal ez nevetséges....A másik a Westendben volt egy update-s bolt (pékárút árultak) ééés háát eltünt onnan...Vajon miért?Lassan talán kezdenek az emberek magukhoz térni?Esküszön a tököm tele van azzal h papol h kiskorában milyen kövér volt,és ilyen szar dumákkal akarják magukra felhívni a figyelmet,bele vannak betegedve ha nem velük van foglalkozva.SZÁNALMAS....
2011. okt. 10. 21:09
 4/54 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy szánalmas.


DE én update 1-es ételeket eszem, és fogyok. :) Engem csak ez érdekel, sem az éttermük cukra nem izgat, sem a gyerekük hurkája. Csak az én súlyom és egészségem.

2011. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekeknek nem szabad túl sok édesítőszert fogyasztani.

És rájuk nem vonatkozik a kódok-órák betartása.

2011. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
47%

:) en spec nem hiszek benne:


- a GVH megbubtette 17 millara, mert megtevesztette az embereket ...


- a klinikai vizsgalatok mogott annyi van, hogy tenyleg bevizsgaltak a cuccait, miutan kifizette a birsagot. DE es itt van a lenyeg. A vizsgalat csak annyi mutatott ki, hogy 30%-kal alacsonyabb a zsirtartalma, mint a piacon levo mas termekek. Az, hogy fogyaszt vagy egeszseges ... nos, en megkerdojelezem ...


- mesterseges edesitoszeretk: ha sokat fogyasztasz beloluk, akkor tartos hasi fajdalmat okoz, hasmenes, stb ... S mint tudjuk, az Update-nek a lenyege a mertektelen kenyer, suti, csoki, nasi eves :) Egy egeszseges taplalkozasban ezek mind a hatterben vannak ... ha valaki lusta valtoztatni az etrendjen, akkor megerdemli, hogy kover legyen :) mar bocsi ...


- senki sem nez utana a neten, mit okoznak a hozzavalok :) igaz, magyar szakirodalom elhanyagolja, az angolban tobb van ...


- nagyon sok olyan etel van, ami egeszseges es nincs telepumpalva mu-vacakkal :)


- a turo rudijaban nem volt TURO :) mi volt akkor benne????


- hol vannak a zoldsegek? a rostok? a tapanyagok? a menujeben??? honnan van az az idea, hogy a kajai fogyasztanak? az egesz testsuly megtartas a termodinamika 1 torvenyere epul :) amennyi kaloriat beviszel, annyit kell elegetned :) ha tobbet viszel be, akkor hizol ...


Asszem, ennyi eleg is :) tudnek pedig meg mit irni ... szoval nem eszek olyat, ami hazugsagra epul ... end of story :)

2011. okt. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
70%

Felőlem szapulhatjátok, de én egyre kisebb ruhákat hordok, és az orvosi eredményeim is egyre jobbak :)

Mindenki azt ad a gyerekének, amit akar, Norbiék tömhetik chipssel vagy bármivel, ÉN az enyémeknek azt adok, amit ÉN jónak látok, Norbitól függetlenül. A Norbi Update rendszer fogyaszt, önkínzás nélkül, akkor is, ha nektek ez piszkálja a csőrötöket. Nem kell norbis kaját venni, enni. Egyszerű, nem? :) Egyébként az edzőm gyerekei is kólázik és chipsezik -ÉS??? Kit érdekel??

2011. okt. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
72%

A Westend-ben bizony van Update pékség! :) Lehet kicsit jobban szét kellene nézni... :)

Aki meg nem hisz bennük, az ne éljen az update rendszer szerint, hisz nem kötelező. Nem is értem, hogy az ilyen emberek egyáltalán minek pazarolnak akár 1 percet is arra, akit hiteltelennek tartanak és nem hisznek benne.

Sajnos egyes hozzászólásokból az is látszik, hogy nem ismerik az update rendszer lényegét. Nos, ha én valamihez nem értek, akkor inkább befogom számat és nem hajtom a hülyeséget....

2011. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim válasza:
65%

Nézd, aki képes a könyvében ilyen hülyeségeket leírni, annak nehéz hinni.

"A cukorbetegség szó a cukorültetvényen dolgozó munkások ilyen rosszulléteiből származik."

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
77%

Nem kell ismerni az Updatet :) eleg, ha tudsz OLVASNI es ertelmezni az olvasott szoveget. Ime, a Norbi update fele KENYER osszetevoje (ide masolom, az konnyebb) :


Egy 300 grammos kenyér .... Ft-ért,


összetevői: Ivóvíz, Locarb Choice kenyér lisztkeverék [(búzaglutén, tisztított cellulózrost, szójafehérje-izolátum, pálmaolaj, búzaliszt, emulgeálószer (E473), szójaliszt, C-vitamin, liszt-kezelőszer (E920), tartósítószer (E282)], búzaliszt, graham liszt, élesztő, csökkentett zsírtartalmú margarin [(finomított növényi olajok, hidrogénezett és finomított növényi olajok, víz, inulin, emulgeálószerek (E471, E475), aroma, színezék (E160a)], étkezési só, folyékony koncentrált kovász [liszt, ivóvíz, savanyúságot szabályozó anyag (E260)], guarmag- liszt, kukoricapehely liszt, jódozott tengeri só, kálium-klorid, tartósítószer (szorbinsav), emulgeálószerek (E 481, E 472e, szójalecitin), lisztjavítószer (E 300), enzim.


A norbi.hu oldalon talaltam. No comment....


Csak annyi, hogy ezek kozott az osszetevok kozott ott vannak az alabbi cuccok, amelyek miatt en visszatennem a polcra:


PALMA OLAJ, Guarmag liszt, finomított növényi olajok, hidrogénezett és finomított növényi olajok ...


A fentiek a legrosszabb zsiradekok, ugyan is laboratoriumban a koteseket felbontjak, ami TELITETTE teszi a zsiradekot ... Tessenek utana nezni a neten :) mennyire egeszseges ... Raadasul OLCSO, ami olcsova teszi a termek eloallitasat... Meg a magyar irodalomban is szamos vonatkozo iras talalhato errol ...


Guarmag liszt - nos, hasmenest okoz ... es ha nem iszol eleg folyadekot, akkor meg szorulast. Inkabb az angol irodalomban talalhato ezzel kapcsolatos info ... Annyi elonye van, hogy a gyomorban megduzzad es lecsokkenti az etvagyat.


Lehet a koveket dobalni ill. lepontozni, ha ennyire jol esik :) nem fog erdekelni ... Ezek tenyek ...

2011. okt. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!