Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel tudnék 5-10 kilót...

Mivel tudnék 5-10 kilót lefogyni? PCOs vagyok. Van valami jó szer vagy tea ami nem árt? Babaügyön vagyunk, de még nem vagyok terhes, viszont szeretnék előtte lefogyni kicsit. Természetesen amint megtudnám, hogy sikerült a baba abbahagyná, m.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok. :)

Készülj fel, nem lesz könnyű és rövid sem. Én a GI (glükémiás index) segítségével diétázom. Ebben a táblázatban megvan, hogy mi az, amit ehetsz és jót is tesz.

Eddig hét hét alatt -7 kiló.

Kerülni kell minden fehér lisztes dolgot, kenyeret, finomított cukros dolgokat, gyümölcsléket, üdítőket, sok fehér húst, zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, teljes kiőrlésű pékárukat kell fogyasztani. Nem szedek semmit mellé, és jól haladok. Nem kell nagyon drasztikusan fogni a dolgokat, elég odafigyelni magadra. Sok sikert! :)

2009. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogyne volna! Hashajtó :D
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!