Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha tartósan csak naponta egy...

Ha tartósan csak naponta egy tányér levest meg eszek úgy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
régóta fogyni szeretnék de sose ment sportal se fogyókurás kajákkal szóval már csak ez az ötletem van

2013. jún. 25. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, de valószínűleg tápanyaghiányod lenne (valami nagyon profin kéne csinálni egy NAGY tányér levest, hogy benne legyen, ami kell, de én akkor is ennék hozzá még nyers zöldséget és amúgyis kaparnám a falat a napi 23,5 órás böjtömben).

Nem hiszem, hogy minden értelmes módszert kipróbáltál.

Ketogén diéta? (Nekem ez a végső ötlet, de ennél sokkal kellemesebb, lazább módszerek is vannak :))

A "fogyókúrák" és a "fogyókúrás kaják" gyakran nem is igazán azok, nem finomak, nem hasznosak, nem tudom, mikkel próbálkoztál. Közben nem tanulmányoztad a táplálkozástudomány alapjait, mire van szüksége a testednek, hogyan működnek a folyamatok? Mert sok fogyózó azt is hanyagolja s elkezdi pl. hanyagolni a zsírt, egyesek a fehérjét is, pedig azok nélkül nem tudunk működni. A zsír amúgy számomra messze a legjobb fogyókúrás alapanyag :) Csak sok zsírral tudok fogyni, ami elég logikus, laktat, nem bizergálja az inzulint, hatására nem eszem sok szénhidrátot és a kalóriabevitelem is lecsökken :) De nem vagyunk egyformák, mindenkinek meg kell találnia azt, amit szeret s amit könnyen tartani tud. Vagy nehezen, ha mazochista vagy önuralomfejlesztő, én hedonista vagyok.

2013. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gelazso ***** válasza:
ha nagyon kövér vagy megpróbálhatod, de a sport mindenképpen kell!
2013. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hús, hal, tojás, sok-sok párolt zöldség és saláta. Semmi éhezés, csupán a cukrokat, szénhidrátokat hagyd el.
2013. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

08:38-al értek egyet!!

úgy biztos fogyni fogsz lassabban mintha koplalnál de legalább nem a duplád jön vissza!:)

2013. jún. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát inkább maradok a koplalásnál meg az edzésnél.. de anyira nem vészes nem kövér vagyok csak fogyni akarok 10 kilot
2013. jún. 25. 09:06
 6/10 anonim ***** válasza:

barátnőm így fogyott le,hogy csak levest evett,

-semmi baja nem lett tőle,

2013. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az éhezők fogynak. És legyengülnek, megbetegszenek, közben löttyedt testük lesz.


Fogyókúrás kajákkal és sporttal ment (volna) a fogyás, csak te biztos hogy nem ettél fogyókúrás kajákat. Merthogy a legtöbb ember nem tudja hogy mi 'fogyókúrás', csak némi tévképzetük van és azt követik. Hát elnézést, de ez semmit nem ér.. hogy valaki azt gondolja, 'hiszi' hogy fogyókúrás kajákat eszik, az még nagyon távol állhat a valóságtól..

2013. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél meg naponta nyugodtan egy tányér levest, de aztán ne ide gyere hisztizni, hogy gyomorpanaszaid vannak, le vagy gyengülve agresszív vagy, nem fogytál egy kg-t se, sőt még duplán is visszajött. Mert így lesz garantáltan. :) Eszement ötleteik vannak néhányaknak, és az a legmegdöbbentőbb, hogy még vannak olyanok is akik biztatják.
2013. jún. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

tuti hogy fogynál,de nem ajánlom. Amellet hogy szerintem nem egészséges a szervezetednek kell a tápanyag!! csak nagyon fáradékony lennél és nagyon könnyen kapnál el betegségeket. Én azt mondom egyél rendesen de nem nasizni hanem rengeteg gyümölcsöt és vizet igyál azt is nagyon sokat nyáron kell is és tud fogyasztani emellet sportolj mert azt oké hogy fogysz de 10 kilónál sport nélkül löttyedt 50 éves bőröd lesz. nem szép és nehéz elene tenni inkább sportolj,nem kell kiköpni a beled csak minden nap sétálj 2 km- ert pl vagy esténként bicózz egy jót,ha van a közelbe lépcső az is tökéletes.

15/l

2013. jún. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 értelmes megoldás létezik.


Ha az a leves zsírban tocsog, és tele van hússal, zöldséggel és igen nagy tányér, közelít 1 liter űrtartalmomhoz.

2013. jún. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!