Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Hogyan...

Fogyni szeretnék! Hogyan kezdjek bele? 5-10 kilót szeretnék fogyni. Nyárig! Részletes leírást szeretnék. Meg hogy hogyan étkezzek rendesen? Mennyit sportoljak naponta? Hétköznaponként mindennap van tesiórám ami 45perces!

Figyelt kérdés
.
2013. ápr. 14. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és még szoktam járni atlétikára is ami hétfőn és szerdán van..Szoktam biciklizni és tornázni itthon is!
2013. ápr. 14. 10:55
 2/8 anonim válasza:

sportolj, mozogj sokat !

en a kaloriaszamolos dietat probaltam, nekem bejott

www.kaloriabazis.hu

2013. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen adok részletes leírást, edzéstervet, diétarendet, de előbb írd le, hogy:

1. hány éves vagy?

2. mennyi a súlyod?

3. mennyi a magasságod?

4. pontosan milyen területekről szeretnél fogyni? (comb, has, derék, fenék...)

5. lány/fiú vagy?

2013. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!:) Kipróbálom..
2013. ápr. 14. 11:06
 5/8 A kérdező kommentje:

1. hány éves vagy? 12

2. mennyi a súlyod? 54

3. mennyi a magasságod? 161

4. pontosan milyen területekről szeretnél fogyni?Derék,comb,has

5. lány/fiú vagy? lány

2013. ápr. 14. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a tököm bajod van a súlyoddal? H.lye kis anorexiás békák miatt ne kezdj fogyókúrába, mert neked nem kell! Hol vannak a szüleid, akik megtiltanák????
2013. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért fontos, hogy milyen területről akar fogyni? Nincs helyi zsírégetés.


Napi 30-40perc kocogás. Cukros üdítőket kerüld, helyette igyál sok vizet, cukros kajákat, édességeket szintén kerüld (péksütemény, ízesített zabpelyhek, fehér kenyér, stb), tésztából, rizsből mértékkel (nem azt jelenti, hogy 2kanállal és éhezni kell!). 12 évesen ennél több nem nagyon kell. Bár 54kg-ból olyan nagyon sokat nem kellene fogyni. A koplalást, csodaszereket (pl káposzta kapszula) felejtsd el.

2013. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 14 vagyok és 70 kg! Szóval ne nagyon izélj! 64 kg voltam 1 hónapja és 70-re felhíztam mert volt egy habzsolós hetem :(
2013. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!