Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most melyik a jobb? annyi...

Most melyik a jobb? annyi mindent találok erről a szerről annyi fajtát, de most komolyan az ember nem tudja eldönteni melyik jobb. vajon melyiket érdemes meg venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt az érdemes meg,venni hogy hasson is nem akarok fölös pénz kidobást,és meg venni mondjuk az olcsóbbat közbe meg nem jó.Mi van ha a másik jobb. valaki próbálta már valamelyiket?

[link] Gclid=CJOOn5jS-bcCFU0d3godJnwAhQ [link]


2013. jún. 26. 07:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pedig egyszerű. Ne vedd meg egyiket sem. A kapszulák tele vannak hordozóanyaggal meg hasonlókkal. Mindent természetes formájában érdemes bevinni a szervezetbe. Vagyis igyál zöld teát, kávét, ha úgy gondolod erre van szükséged. De amúgy ezek nélkül is lehet fogyni.
2013. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, egyiket sem.
2013. jún. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ém már sok mindennel próbálkoztam. és szükségem van rá. egy időben irigyelték az alakom és mindenki dicsérte. és egyszer csak fel szedtem 20 kilót. kb 2 hónap alatt.nem mondanám hogy,dagadt vagyok de nekem ez nem tetszik.már a párommal is állandó vita van mert,annyira magamba vagyok zuhanva. nem engedem hogy,hozzám érjen meg ilyenek.
2013. jún. 26. 07:35
 4/17 anonim ***** válasza:

Adataid? Esetleg kép? Mert elég sok nőnek van fura elképzelése arról, mikor néznek ki jól. Persze elsősorban magadnak kell tetszened,de mikor itt olvasok 170 cm magas 55 kg-os nőkről.

Mivel próbálkoztál? Diéta? Mozgás? Ez a kettő ami kulcsfontosságú, a többi csak rásegít. Esetleg elhajtja a vízet.

2013. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


162 cm magas vagyok és 60 kg.

2013. jún. 26. 07:56
 6/17 A kérdező kommentje:
diétával is próbálkoztam,volt olyan h napi 2 3 pohár natúr joghurtot ettem. meg tornáztam has-táncoztam,futottam. jó nem olyan sokat mert mindig el keseredtem és abba hagytam.. :(
2013. jún. 26. 07:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Most komolyan belinkelted a facebook oldaladat? Hát nem vagy szívbajos
2013. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de utána törlöm is..
2013. jún. 26. 08:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Napi 2-3 pohár joghurt nem diéta, hanem koplalás és önkínzás. :)

Így is vonzó vagy férfi szemmel, szerintem ne keseredj annyira el. 5-10 kg közötti súlyleadással még vonzóbb leszel.

Olyan mozgást válasz, amit szívesen csinálsz, akár a pároddal közösen. Még a séta is jobb mint a TV előtt ülni. De mehettek biciklizni, teniszezni, stb...

Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt. Számold ki a napi optimális kalóriabeviteledet.Kerüld a "rossz" szénhidrátokat, stb..

2013. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Már ha tudnám. de így legalább többet láthatok,és nem gonoszkodást várok el hanem segítséget.most mi van ha valaki látja a fészem? az minden napi dolog már.ha neked nem tetszik ne nézd meg. véleményeket kértem nem leszólásokat.
2013. jún. 26. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!