Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Most melyik a jobb? annyi...

Most melyik a jobb? annyi mindent találok erről a szerről annyi fajtát, de most komolyan az ember nem tudja eldönteni melyik jobb. vajon melyiket érdemes meg venni?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezt az érdemes meg,venni hogy hasson is nem akarok fölös pénz kidobást,és meg venni mondjuk az olcsóbbat közbe meg nem jó.Mi van ha a másik jobb. valaki próbálta már valamelyiket?

[link] Gclid=CJOOn5jS-bcCFU0d3godJnwAhQ [link]


2013. jún. 26. 07:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9 es ! nagyon szépen köszönöm,de ugye jól érzem hogy le kell adjak.köszönöm a válaszokat..
2013. jún. 26. 08:21
 12/17 anonim ***** válasza:

Belinkelte a fb oldalát ÉS ?


Az ilyen alapvetően helyes lányokból, bocsánat jó nőkből lesznek a kevésbé helyes nők.


Mert elkezdenek joghurtot enni, gabonás divatszemetet, úgy kezdenek enni mint a patkányok, vagy mint a hízó sertés.


Mert a zöldségevés, a húsevés ma nem olyan nagy divat, a danone meg gabonaüzemek viszont nagy marketinget tudnak nyomni.


Ezért jó nők szemét kaját esznek, elhíznak, megbetegszenek.. és ez elég felháborító dolog. Kérdezőnek elég lenne minőségéi ételt ennie (mert ezt meg is érdemli) húst és zöldségeket, gyümölcsöket.

2013. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, ha lemenne 5-10 kb a hasadról és környékéről csinosabb lennél, de mint írtam nem vészes. A barátodat ne utasítsd el ezért, és ne undorodj meg magadtól. Ettől még simán vonzó nő vagy.
2013. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod,azon leszek hogy helyesen,táplálkozzak és többet mozogjak. kis torna séták túrák. én nem vagyok beképzelt sőt nem vagyok megelégedve magammal de,sajnos hogy lássatok ezt tartottam helyes döntésnek hogy belinkelem. mindenki fent van már,és így nem egy két képet láttok hanem minden mást is.ami esetleg jobban segíthet nektek abban hogy,válaszokat adjatok.
2013. jún. 26. 09:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen ennyit híztál, annak más oka is lehet, tehát akár egy vérvételt is csináltathatsz, hisz állhat a háttérben pajzsmirigy probléma is.
2013. jún. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már sok mindenre gondoltam én is.meg az is furcsa hogy,akár hogy akarom leadni nem megy.
2013. jún. 27. 07:00
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Akarás az jelentett több hónap gluténmentes életmódot is ugye?
2013. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!