Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan lehet mellbol fogyni?...

Hogyan lehet mellbol fogyni? Lehetseges ez?

Figyelt kérdés

18 eves lany vagyok, 173cm es 66kg.

Szerintetek, ha fogynek akkor a melleim is kisebbek lennek? kb 10 kg szeretnek leadni. Nincs ombizalmam semmi, s ugy erzem, hogy azert, mert tul nagyok a melleim. Tehetek egyaltalan valamit??


2010. márc. 26. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs sok a hasadon, akkor először a melledből megy le, az lesz kisebb a fogyókúra kezdetén :)

173 cm 66 kg szerintem ideális, ha soknak érzed, akkor se kell 10 kilót lefogyni. Azt túlzásnak tartom 173 cm mellett, főleg, ha sportos alkat vagy. Ha nem, akkor is.

2010. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek akkor lettek jóval kisebbek a mellei, amikor elkezdett intenzíven kondizni (elsősorban súlyzós edzések). Amikor abbahagyta, visszaszedett pár kg-t, de a melle nem lett újra nagy.
2010. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 maundrel ***** válasza:
biztos hogy fogyni fogsz mellből is, mert ha fogysz mindenhonnan fogysz
2010. márc. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy azt kívánod, ami történni fog. A legtöbb nő azon siránkozik, hogy nagy a feneke, és onnan akar fogyni, de a melléből sikerül. Szinte automatikusan onnan kezdesz fogyni.
2010. márc. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Hozzátenném, hogy alapvetően tévúton jársz, mert ha lefogysz mellből, attól semmivel sem lesz több önbizalmad, ugyanis azt nem ilyen módon lehet megszerezni. Akkor is ugyanezt fogod érezni. Az önbizalomépítéshez nem a testet átalakításán keresztül vezet az út.
2010. márc. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!