Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van egy 130 kg-os férjem,...

Van egy 130 kg-os férjem, saját visszereim, gerincsérvem és 86 kg-om. A célra pedig kb. max.60-70 eFt-om. Valamilyen fogyasztó/kardiógépet szeretnénk. Esetleg elipszis/futógép? A beszerzés helye is jó lenne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve milyen egyéb gépet javasoltok nekünk, ami bírja is a terhelést?
2009. okt. 18. 16:16
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Kondibérletet vegyetek inkább.. Szerintem.

Ahova én jártam, annyit lehetett ott lenni, amennyit akarsz, és bármit használhattál. (BP 18. ker)

2009. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy van 3 gyerekem, ebből 2 két év alatti. Esélyem sincs rendszeresen eljárni kondizni. Itthon viszont volna hova rakni egy-két gépet.
2009. okt. 18. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem ellipszist vegyetek, én azt kedveltem a legjobban :) Bár én a helyetekbe megkérdeznék egy személyi edzőt is, ő biztos tudna segíteni egyénre szabottan - pl. a férjed ne terhelje a lábát, vigyázz a visszereiddel, stb.


Első voltam

2009. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Én biztos,hogy ilyesmi gépért egy fillért se adnék.Ha tényleg leakartok fogyni ahhoz semmiféle gépre sincs szükség.
2009. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig az utolsónak van igaza.

Aki otthon akar sportolni, az az első fellángolás után abba fogja hagyni, főleg amikor nem jön az eredmény.

Már pedig ilyen hozzáállással nem fog jönni....

Gyerek mellett is lehet terembe járni....

Az otthoni gép meg szobadísznek drága, de ilyen árszinten meg még vacak is.

Egy jó gép több 100ezer, akár millió forint.

2009. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Miért gondolja/gondolod, hogy baj van a hozzáállásommal így ismeretlenül? Bár nem gondoltam, hogy részletes körülírást kell adnom egyszerű kérdésem okára, de ám legyen: Hetente 3x sportolok itthon szőnyegen. Itthoni tornakazetták, könyvek stb. állnak sorban a polcon és vannak használatban rendszeresen, amióta újra sportolhatok (a sérvem és/vagy terhességeim miatt ez nem volt mindig így). Kb. 25 év sport áll mögöttem és én sem vagyok még 40. Itthon már csak egy kardio-jellegű valami kellene, ami nem terheli meg a visszereket és a sérvet, de mégis fáraszt, izzaszt, emeli a pulzusszámot stb...

Szóval hozzáértőket kérdeznék, mit ajánlanak erre! És hol lehet beszerezni - akár használtan - olyat, ami kellő teherbírású is.

Köszönettel fogadok minden konkrét választ.

2009. okt. 18. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a vaterán és a tesz vesz aukciós oldalakon!Ha szerencséd van sokkal olcsóbban is megúszhatod a vásárlást!
2009. okt. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a hozzáállásod azért hibás, mert igenis el KELL járni edzésre és nem otthon szőnyegen "tornázni"

Mivel edző vagyok, ezért van annyi tapasztalatom, hogy ezt átlássam.

Igen, lemondással jár...

Lemondás nélkül nincs eredmény sem.

A gyerekek nálad csak indokként szolgálnak. Nem egy kliensem van, aki gyerekek mellett jár el hozzám hetente háromszor. És eredménye is van kivétel nélkül mindenkinél.

Egy otthoni gép árából pedig több évnyi bérletet lehet venni, a nagymama is örülni fog, hogy az unokákra vigyázhat addig, szóval nincs de....


A Vaterán vettem én is olcsón gépet, volt egy amerikai stepper, amit sikerült megvenni 80 ezerért használtan (új ára 470ezer) egy darabig a termemben volt, aztán költözés után már nem kellettek gépek, mert felszerelt termet vettem át. Egy darabig tele volt a ház gépekkel, a stepper mai napig ott áll, mint ruha és törölközőtartó.

Pedig profi gép, és bármikor lehetne edzeni rajta, de mi mégis nap, mint nap bemegyünk a terembe és ott edzünk, mert otthon nem az igazi.

De ha nagyon akarsz venni, akkor tényleg Vatera, Teszvesz és csak elektromos motoros gép, mert a többi tényleg egy rakás szar. (mágnesfékes, szalagfékes hulladék mind)

2009. okt. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én a szobabiciklit ajánlom. Az nem terheli a lábad ha nem akarod, viszont lehet vele pulzuszámot emelni.
2009. okt. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!