Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van egy 130 kg-os férjem,...

Van egy 130 kg-os férjem, saját visszereim, gerincsérvem és 86 kg-om. A célra pedig kb. max.60-70 eFt-om. Valamilyen fogyasztó/kardiógépet szeretnénk. Esetleg elipszis/futógép? A beszerzés helye is jó lenne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 16:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves Edző!

Értékelem és értem propagandádat a kondibérletet illetően, de azért hadd jegyezzem meg, hogy nem vagyunk egyformák. Ami azt illeti, én is elmondhatom, hogy egy kisebb konditerem áll rendelkezésünkre (kb. 30 m2) szerény házikónkban, ami jelenleg fel van szerelve egy kb. 1,3 méteres boxzsákkal, szobabiciklivel (na ez az, amit sajna nem használhatok a visszereim miatt, /orvosi utasításra/), haspréssel és egy kombinálható fekvenyomópaddal, súlyzókkal, bordásfallal. Továbbá gerinctornához alkalmas egyéb eszközökkel. Tulképpen nagyjából már csak egy olyan kardiogépre volna szükség, ami lehetőségeinket és szükségleteinket kiszolgálná. Erre szólt fenti kérdésem, amire a Vaterás választ köszönettel elfogadom.

A problémám válaszoddal csupán az, hogy nem tartom szép dolognak tök ismeretlenül általánosítani, és ráhúzni minden (pl. otthon sportolni igyekvő) emberre saját negatív tapasztalataidat. Én úgy oldom meg a gyerekek felügyeletét, hogy megépítettem ezt a házi edzőtermet, (hál'Istenek volt hely és ki tudtuk gazdálkodni) felszereltem, ill. ez van most folyamatban, és gyerekekkel vagy ha akad bébicsősz/esetleg beteg nagyi, akkor egyedül izzadok és gyűröm le a fölös kilókat, amelyeket a nem is olyan régi terhesség ill. szoptatás folyamán sikerült összeszednem, hála sajnos erre való hajlamomnak és betegségemnek... :-(( Lelkesedésem a sport iránt nem új keletű, mint már említettem, jó néhány év van mögöttem, s ezek után talán gondolhatod, nem vagyok teljesen járatlan a konditermek világában sem, bár igaz, nem ez volt a fő profilom, (inkább RSG, tennisz és kosárlabda). Nna, szóval ezért esik rosszul, ha ok nélkül, vaktában kitartásomat és elhatározásomat lebecsmérlő stílusú megjegyzéseket kapok. EGyébként a férjuram sem kizárólak hájból áll. A 130 kg-hoz társul még évek óta tartó heti 3-szori kondizás (konditeremben!!!) és 52-es bicepsz. De szó mi szó, neki sem ártana kissé pocakból fogyni. Rá is ráférne egy kis kardio.... Az interneten sajna csak olyan elipszis gépeket találtam, ami max 120-110 kg-ig teherbíró. Egyszerűen nem találok olyat, ami mindkettőnknek megfelelne. De igaz, a Vaterán még nem voltam. Nem ismerem a megbízható márkákat, gyártókat, géptípusokat. Nem szeretnék mellényúlni. Hogy konkrétan milyen gépet érdemes vennem, azzal sem vagyok teljesen tisztában. Ismerős az elipszist vagy a sífutógépet javasolta problémáimra, de ez csak egy vélemény. Azt is elfogadom, ha esetleg két különbözőféle gépre van szükségünk férjemmel, csak tudnám, melyiket válasszuk. Ha ebben tudnál vagy tudna valaki segíteni, azt megköszönném. :-)

2009. okt. 19. 15:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Amit írtam, az nem a véleményem, hanem a tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Bár a kettő némileg fedi egymást.

A Vaterán most ezek vannak, ami érdekes lehet:


[link]


[link]


[link]


Eléggé felmentek az árak mostanában.

Esetleg ezt érdemes megnézni, de ez meg gyanúsan olcsó:


[link]


Az nem baj,ha régi, mert ezek elnyűhetetlen gépek, viszont ebből kifolyólag körülményes a szállításuk (50-60 kiló minimum, egy futógép száz fölött)

2009. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kösz szépen!


Szerencsére a szállítást meg tudom oldani.

2009. okt. 20. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!