Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyaszto es zsiregeto vitamin...

Fogyaszto es zsiregeto vitaminok? Meg eri ezeket venni? Valaki probalta mar ezt?

Figyelt kérdés

Krom

L-karnitin

Szojalecitin

Olvastam,hogy nagyon jok ezek a vitaminok, csokkentik az ehseget,serkentik az anyagcseret, energiava alakitjak a zsirt,javitjak a zsiranyagcseret,segitik a lugositast stb,.stb. Nem tudom,hogy igaz e, vagy megint csak egy penz kidobas az egesz, de nagyon kivancsi vagyok,mert en is fogyokurazok mar eleg reg ota de sikertelenul...

Heti kb 3-4-szer 1 orat aerob edzest vegzek, napi 4-5-szor eszek keveset, sok gyumolcsot es zoldseget szoktam enni, de eddig nem latom eredmenyet az egesznek, pedig nem 1 hete kezdtem el!! Leginkabb az a gond,hogy neha be csuszik egy-ket zsiros kaja legfobbkep edessegek teren, de csak nagyon kicsi! Egy doboz joghurt, vagy turorudi, fagylalt,sutik...:/ Tegnap is jol be kanalaztam a fagyibol...:/

De ha nem raknak elem,akkor nem ennem meg! :D

Ha nem lenne tele a hutoszekreny mindenfele edessegekkel akkor jo is lenne, de anyu NEM TUDJA mi az az Egeszseges etel! :/

Szoval.....itt van meg tobb informacio azokrol a vitaminokrol:

[link]

Aki ert ehhez lecci irjon!

Koszonom!



2013. júl. 16. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Annyit nem érnek hogy ezekre külön költs. Csak tápanyagok amit normál esetben a táplálkozásból beviszel, az hogy a fogyás sikerül e vagy nem ,nem ezeken múlik. Bár az omega zsírsavak igen fontosak. L-karnitint szokták szedni külön zsírégetőként de a fontossági sorrendbe nem ez van elől.

Szedj multivitamint abban van króm és millió más. Rendszeresen fogyassz olajos magvakat és tengeri halakat, azokban vannak omega zsírsavak nagy mennyiségben.


Ha nem megy a fogyás, vizsgáld meg a diétádat.

-Mivel viszed be a folyadékot? Vízzel vagy cukros üdítőkkel?

- fogyasztasz e elég zöldséget és rostot

-fogyasztasz e elég fehérjét (húsból tojásból elsősorban)

- nem fogyasztasz e túl sok szénhidrátot (gabonákból könnyen túl lehet lépni a napi adagot, ezen kívül bármi ami cukros vagy lisztes kerülendő, a gyümölcsök sem jók csak kis menyiségben, a tejtermékekben is sokszor sok a cukor)

- megfelelő e a zsír beviteled (a fentebb említett omega zsírsavak fontosak, de mivel a zsírnak nagyon magas a kalória tartalma ezért ezt leszámítva csak zsírszegény dolgokat érdemes fogyasztani)


Ha becsúszik ez-az az szintén szabotálja a diétát, viszont ízesített fehérjével, édesítő szerrel, nyírfa cukorral, zablissztel, kevés gyümölccsel sokfélée édesség elkészíthető.


ha nem tudod pontosan MINDENRŐL amit megeszel hogy mi van benne akkor ne csodálkozz ha nem megy. a sok gyümölcs simán lehet a gond, mert ennyi mozgással nem kéne naponta 100-150 grammnál több szénhidrátot megenni.

2013. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én l-carnitint és fatblockot szedek. Heti kétszer mozgok, ülő munkát végzek, nekem segített... L-carnitinnal jobban bírom a mozgást, a fatblock miatt meg a kajára nem kell olyan brutálisan odafigyelni. L-carnitin-t biotech-eset veszek fatblockot meg neten rendelem a fatblock.hu-ról...
2013. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 poiu ***** válasza:
Nem. Sajna az élet komolyabb, bele bírunk halni.
2013. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az olajos magvakra allergias vagyok!

Ahanyszor olajos magvakat eszek utana mindig ki jon rajtam vmi foleg az arcomon piros pattanasok.

Lazacot szoktam enni, az nem hizlal?

-Csak sima gazmentes asvanyvizet szoktam inni meg zold teat!

-mindennap eszek zoldseget es rostos eteleket

- a tojast most hanyagolni kezdtem,inkabb hust szoktam enni

-nem szoktam sok gabonat enni, a cukros,lisztes eteleket is kerulom

Egyebkent a gyumolcsok miert csak kis mennyisegben jok?

-hat nem tudom,hogy meg felelo e,mert olajos magvakat nem eszek, mostanaban meg eleg keves zsiradekot eszek szerintem..:/

-zsirszegeny tejet szoktam inni, de hat az kukaba valo


Gyumolcsok,.....leginkabb grapefruit-ot, nektarint,kortet,ananaszt, oszibarackot szoktam enni..

2013. júl. 18. 23:53
 5/16 A kérdező kommentje:

Ma olyan fel ketto fele ettem: egy evőkanál gabonapehely, egy evőkanál zabpehely, 5 dkg ananász, es egy kis poharas natúr joghurt.

Utana 3-4 ora fele ittam egy pohar citrom levet, egy fel grapefruit-tal

5 orakor pedig sajtlevest ettem, ami sztem eleg zsiros volt...:/ egy pohar citromlevel..

6-7 ora fele egy keves gyumolcsot ettem,

Mivel 1-kor keltem fel ezert ki maradt a reggeli...:D

Szerintem nem ettem sokat, es egesznap rohantam ide-oda, 2 ora hossza gyaloglassal lehet kaloriat egetni?

2013. júl. 19. 00:13
 6/16 poiu ***** válasza:
Ez így nem fog menni. Semmi cukor, majdnem semmi keményítő, gyümölcsből csak keveset, zöldség mehet, ami belédfér. A kiegészítők csak ezek után jön, de nem segítenek annyit, mint amennyit a reklámjuk ígér.
2013. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A gyümölcsökben cukor van meg vitaminok. Nem ettél sokat de az szénhidrát volt, (keményítő, glükóz, fruktóz, laktóz). Ha keveset eszel a tested takarékoskodni fog azzal amije van. A két óra séta az elég jó, a minden nap sokat sétálsz az nagy előny.


így kellett volna kajálni pl:

1.kaja rántotta, kevés zabot belesütsz + paradicsom.

2.kaja csirkemell + fűszer, párolt cukkini és/vagy brokkoli és/vagy zöldbab

3.kaja jégsaláta valami diétás öntettel, + bármilyen zöldség ami megy hozzá + lazac vagy natúr tonhal konzerv vagy a fűszeres csirkemell, lehetőleg lenmag olajjal (ha arra nem vagy allergiás)

4.kaja sovány túró + kefír + málna /kakaó/fahéj édesítőszer, erre is lehet jobb recepteket találni a neten én nem vagyok egy nagy konyhatündér. legegyszerűbb simán inni egy fehérjeturmixot, sokféle ízben van és édességnek is felfogható.


Napközben rágcsálhatsz répát, és jobb lenne 5-6szor kajálni csak ha egykor kelsz úgy nehéz. Az egyik étkezéshez odafér egy kis adag árpagyöngy vagy barnarizs is főleg ha erősíteni is szoktál.


Málna, néha(!) egy alma, citromlé belefér, de a legtöbb gyümölcsöt inkább kerüld, az ananászban, grapefruitban sok a cukor. Sárgadinnyét is kerüld de a görög jó, feltéve hogy egy csészével eszel és nem egy vödörrel és azt sem muszáj minden nap. Húsokból tojásból és főleg a zöldségekből viszont mindig bátran egyél sokat. Ha éhes vagy az nem jó.

2013. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit ossze zavarodtam, de koszi a valaszt sokat segitettel!
2013. júl. 20. 13:15
 9/16 anonim ***** válasza:

a gyümölcsök miatt zavarodtál össze? vagy azért mert ilyen sok fehérjét kéne enni?


amugy szivesen, ha gondolod még jobban összezavarhatlak, értek hozzá :D

2013. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem a gyumolcsok miatt, csak nem tudom konkretan mit ehetek...:D

Nekem kell egy pontos etrend, mert ma is sikerult el rontanom a dietamat na de mind1! :D

2013. júl. 21. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!