Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyaszto es zsiregeto vitamin...

Fogyaszto es zsiregeto vitaminok? Meg eri ezeket venni? Valaki probalta mar ezt?

Figyelt kérdés

Krom

L-karnitin

Szojalecitin

Olvastam,hogy nagyon jok ezek a vitaminok, csokkentik az ehseget,serkentik az anyagcseret, energiava alakitjak a zsirt,javitjak a zsiranyagcseret,segitik a lugositast stb,.stb. Nem tudom,hogy igaz e, vagy megint csak egy penz kidobas az egesz, de nagyon kivancsi vagyok,mert en is fogyokurazok mar eleg reg ota de sikertelenul...

Heti kb 3-4-szer 1 orat aerob edzest vegzek, napi 4-5-szor eszek keveset, sok gyumolcsot es zoldseget szoktam enni, de eddig nem latom eredmenyet az egesznek, pedig nem 1 hete kezdtem el!! Leginkabb az a gond,hogy neha be csuszik egy-ket zsiros kaja legfobbkep edessegek teren, de csak nagyon kicsi! Egy doboz joghurt, vagy turorudi, fagylalt,sutik...:/ Tegnap is jol be kanalaztam a fagyibol...:/

De ha nem raknak elem,akkor nem ennem meg! :D

Ha nem lenne tele a hutoszekreny mindenfele edessegekkel akkor jo is lenne, de anyu NEM TUDJA mi az az Egeszseges etel! :/

Szoval.....itt van meg tobb informacio azokrol a vitaminokrol:

[link]

Aki ert ehhez lecci irjon!

Koszonom!



2013. júl. 16. 15:24
1 2
 11/16 poiu ***** válasza:

Tükörtojás párolt zöldséggel

székelykáposza (nuku kenyér)

csirkecomb salátával

2013. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A szekelykaposzta eleg hizlalo!
2013. júl. 21. 12:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez azért nem ilyen egyszerű. A megevett kalóriák egy része azért kell mert alapvető építőanyag kell a tested működéséhez. Egy másik része pedig üzemanyagnak kell. Még diétában is beviszel valamennyi üzemanyagot. Ez lehet a tojásban lévő zsír, a zabpehelyben lévő szénhidrát, vagy a székelykáposztában lévő zsír. A lényeg hogy ezeket a forrásokat kell csökkenteni mert üzemanyagból kell kevesebb de építőanyagból ugyanannyi kell.

Én például inkább azt az elvet követem hogy zsírból csak az esszenciálisakat, az üzemanyag pedig inkább legyen szénhidrátból.

Poiu inkább úgy gondolja hogy a bevitt üzemanyag is legyen zsír.

Mindkettőnek megvan a logikája, életkortól és mozgástól függően mindenkinek más a jobb.

2013. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

14 eves vagyok, legalabb 1 kilot szeretnek le adni lehetoleg minnel hamarabb, mit csinaljak?

Gondoltam,hogy jarnek futni, de nekem nem nagyon szabad...

2013. júl. 21. 19:42
 15/16 poiu ***** válasza:
A székelykáposzta hús + káposzta. Mi ezzel a gond? Befalod és órákig nem leszel éhes.
2013. júl. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Aha,persze...:D
2013. júl. 22. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!