Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Innerlight Lúgosító Életmód...

Az Innerlight Lúgosító Életmód módszerrel le lehet fogyni, és ha igen, nem hízza vissza az ember a leadott kilókat?

Figyelt kérdés
Nekem ezt ajánlották, heti 2 kg fogyást ígérve. Nem nagyon hallottam még róla.
2008. jún. 26. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de most utánanéztem, és ahogy látom a lényege, hogy egyél sok zöldséget meg ami nem hízlal annyira, szénhidrátot meg zsír pedig ne. Vagyis kb egy hagyományos diéta, csak gondolom új nevet kellett adni a régi "csodamódszereknek", mert már sokan rájöttek, hogy használhatatlan:D
2008. jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez vmi por+cseppek, amit fel kell oldani vízben, és azt inni egész nap. Állítólag helyreállítja a test sav-bázis egyensúlyt, és ezáltal fogyaszt is. Esetleg szedte már vki? Használt?
2008. jún. 27. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Ha elolvasod az Innerlight honlapján, az a lényege a terméknek hogy lúgos irányba eltolja a test ph -ját. És mint tudod a test a mérgeket a zsírszövetekben tárolja. Tehát ezzel a kúrával lényegében méregteleníted is magad. És valóban, nagyon fontos az étrend. A finomított, tartósított élemiszerek elhagyása (igazság szerint normál életvitel mellett se ajánlottak, így a diáta után sem).

Akkor leszel iagzán hatékony az innerlight termékével, ha mellette sportolsz, a szauna is jól jöhet.


Én ugyan nem iszok ilyen löttyöket, de majd mindnnap megiszom az otthon préselt búzafüvemet. Akikenk nincs ideje otthon pepecselni, azoknak jó dolog ez a zöld por. Próbáld ki. De ha lefogysz is, nem javaslom, hogy folytasd azt az életmódot, ami miattt elhíztál. Beláthatod, úgy visszajönnek a kilók. A súlyod megtartásához javllott változtatni a szokásaidon.

2008. jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, kipróbálom. Azt az "életmódot" mostanság nem kívánom folytatni, ami miatt meghíztam, ugyanis a terhesség során sikerült felszednem + kg-kat, amit most szeretnék leadni! :-)))
2008. júl. 4. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!