Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Felemás fenekem van (aki nem...

Felemás fenekem van (aki nem értené:az egyik fele nagyobb, mint a másik, persze nem mint egy 120 kg-os emberé, de észrevehető)! Mit tehetnék ellene, milyen diéta, edzés?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mitől lehet ez? Szeretnék végre jó alakot, ès ahhoz ezt is megkellene változtatni, hamár arcra nem tudok szebb lenni, mert az nem valami fényes, legalább jó alakom legyen. 15/L, 55 kg, 165 cm

#fenék #felemás #felemás fenék
2013. aug. 31. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy jó kérdés. Nekem a bal lábam volt vastagabb a jobbnál, mikor még kövér voltam.

Nekem se durván, de azért annyira igen, h feltűnt, és amikor rákérdeztem rokonnál, mondta h tényleg.

Most ugye leadtam a felesleget, bicikli-futás-torna-kondi stb, most egyformák lettek.

Talán ha sportolsz meg edzel rá, segít, de én se tudom pontosan, mert te viszont kövérnek nem vagy kövér.:)

2013. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ennek igen-igen súlyos oka van, gyógyíthatatlan. Embernek születtél, nem fröccsöntött babának. Nem vagyunk szimmetrikusak. Mindenkinek más az egyik oldala, mint a másik.
2013. aug. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az előttem szólóval értek egyet..nem valószínű hogy az egyik oldala izmosabb mint a másik, tehát gyaníthatóan így születtél. Van akinek a feneke aszimmetrikus, másnak az arca vagy a melle..aki szeret az pedig elfogad olyannak amilyen vagy. De ha valaki mégis beleköt: legalább már tudod kivel ne barátkozz. :)
2013. szept. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Etho válasza:
0%
LOL
2013. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valahol,hogy egyik testrészünk sem egyforma.Leginkább az arcnál mutatták ki az aszimmetrikus vonalakat,de a kéz,láb és a többi is jelentősen eltér ami születésileg is adott.Akkor lehet a legjobban észrevenni ha bedagad valamid pl: a cipő egyik fele jobban szorít.
2013. szept. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én mindenhol teljesen aszimmetrikus vagyok, szóval értem a problémát, de ezzel általában nem lehet mit csinálni. :(


Nekem még rövidebb is az egyik lában. Nem nagyon, tehát nem látszik ránézésre, de emiatt lett gerincferdülésem, meg néha, ha nem figyelek oda, mondják, hogy fura a járásom. :( (Nem nagyon bicegős, de sokszor megkérdezik, hogy fáj-e a lábam?)


Az arcom sem szimmetrikus, így sosem tudom megcsinálni, hogy a két szemöldököm rendesen egyforma legyen.


Szóval sajnos van ilyen. :(

2013. szept. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 azrengetegmogyoró ***** válasza:

Előző, az arca senkinek sem szimmetrikus. ;)


[link]


(Egyébként itt nem látható az eredeti arc, csak a két-két félből összerakott szimmetrikus arcok)


És akkor most szolidaritásból leírom, hogy nekem az egyik combom és az egyik mellem is nagyobb mint a másik. ;)

2013. szept. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazabol olyan, mintha az egyik fele logna...azert fel fogok keresnicegy szemelyi edzot, es megkerdezem tole, lehet-e valamit kezdeni,ezzel. Hagyjan hogy az arcommal nem vagyok kibekulve, az alakom sem jo...Aki esetleg benne lenne, es hasznos tippeket tud adni, annak akar kepet is kuldenek, hogy mit valtoztassak.
2013. szept. 1. 09:33
 9/10 anonim válasza:

Nekem is hasonló az alkatom (168cm 56 kg), és velem is dettó ugyanez a helyzet fenéktájon. Még a leírás is stimmel, mintha az egyik fele (amelyik a nagyobb) kissé lógna a másikhoz képest. A fenék alján futó íves vonal hossza és íve is eltér, az egyik oldal lejjebb is van és ott dupla is. :-)

Évek óta sportolok, hetente 3x1 órát edzek (többféle edzésformát csinálok), sok guggolás is van benne, ami a hátsót formálja. Észre is vettem, hogy gömbölyűbb lettem fenéktájon, viszont minndkét oldal egyformán, arányosan növekedett ahogy izmosodtam, nem tűnt el a különbség évek alatt sem - és gondolom soha nem is fog. Megkérdeztem egyszer egy edzőt, hogy érdemes lenne-e aszimmetrikusan dolgoznom rá, de nem javasolta.

Én is gondolkodtam már, hogy miből eredhet, felmerült bennem, hogy esetleg anatómiai okai lehetnek (pl egy kicsit rövidebb láb azon az oldalon - amit az egyik hozzászóló is írt), gerincferdülés, csípő kötöttsége, stb.), viszont ezeken már nem igazán lehet felnőttként változtatni.

Szóval úgy gondolom, hogy ezen nem fogsz tudni módosítani, próbáld meg elfogadni. Ha rendszeresen mozogsz, sportolsz, az az egész alakodnak és nem mellesleg az egészségednek is jót tesz. Ezzel együtt magabiztosabb is leszel, ami segít az ilyen kis testi anomáliák elfogadásában.

2019. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Most látom, milyen régi ez a kérdés, lehet, már senki nem is olvassa... Ha mégis itt vagy még, azért megírhatnád, hogy azóta mire jutottál, esetleg beszéltél-e személyi edzővel erről.
2019. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!