Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, a nyáron...

14 éves vagyok, a nyáron szeretnék leadni vagy 10 kg nagyobb kínzások nélkül. Miféle bevált módszerek vannak?

Figyelt kérdés
Reggel este futok és nem vacsorázok viszont így nem tudom mekkora sikert fogok elérni. És inkább combról szeretnék fogyni,meg hasról. Szóval valami jó tipp kéne:)

2013. jún. 20. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vacsorazni kell, ha este futsz, akkor plane....amugy meg semmi extrara nincs szukseged, sok mozgas, egyel rendesen, de kola helyett vizet igyal....es ne a kilokat nezd hanem a centiket
2013. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én minden reggel R.R.ra tornázok, éhgyomorra. És megnézem mit eszek. Ha megunod a futást (En is futottam, picit untam), tornázhatsz otthon is, YouTubeon sok jó videó van. Sok sikert!
2013. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!