Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 centi vagyok és 68 kiló,...

167 centi vagyok és 68 kiló, le kell dobnom magamról minnél rövidebb idő alatt minnél nagyobb felesleget, melik diéta a legalkalmasabb erre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 20:52
 1/2 anonim válasza:

szerintem nem feltétlenül a diétán múlik ez. attól függ h sportolsz-e, ha nem, akkor kezdj bele, ha igen akkor pedig az étrendeden kell változtatni :)

amúgy én 166 cm és 60 kiló vagyok, de voltam már 75 kiló is. borzalmas volt, de reggeli és esti tornával (általában 40 fekvő, 50 felülés, futógépezés, súlyzózás), és olyan étrenddel amire odafigyeltem, 2 hónap alatt teljesen megváltoztattam a testemet. nem kell koplalni, csak 4től már nem nagyon enni, és kb. mindenből egy kicsit kevesebbet.. cukrot meg ilyeneket ne.

nem csak fogyni fogsz hanem izmosodni is szóval lehet h a súlyod nem változik (az izom nehezebb), de az alakodon meglátszik majd :) sok sikert!

2011. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne akarj gyorsan fogyni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én is 167cm és 67,5 kg voltam. 4 hét alatt fogytam kb. 4kilót és célom további 7kg.

Én ezt nem tartom fogyókúrának utálom ezt a szót!!!!!!!!!!!!!!!!

Hetente 5x-6x szobabiciklizem 1órát váltott tempóban este(fél perc normál, fél perc gyors). Mindent meg eszem csak sokkal kevesebb adagot mint azelőtt (még a sült krumplit is),de legtöbbször zöldség a köretem.


reggeli: 2db graham kenyér,sonkával, tejeskávéval (amibe cukrot teszek!)

ebéd: levest mindig eszem(többnyire zöldség) másodiknak meg ami itthon van, de keveset amennyi egy desszertes tányérra ráfér

uzsonna: gyümölcs (2 alma, vagy 2 kiwi, 1 banán)

vacsora: melegszendvics vagy virsli vagy zöldség lágy tojással stb.


remélem a további 7 kg április májusra lemegy így!


A csokit is megeszem de mértékkel, viszont cukros löttyöket nem iszom. kb ennyit változtattam.

Amikor éhes vagyok 2 étkezés közt eszem 1 joghurtot v gyümölcsöt.Régebben naponta többször nagy adagokat ettem amiért még éhesebb voltam, most már egészen hozzá szoktam ezekhez az adagokhoz és egyáltalán nem éhezem.


NEM ISZOM CSODATÉVŐ TURMIXOKAT, BOGYÓKAT ÉS TEÁKAT! VÁLTOZTASS ÚGY ÉLETMÓDOT, HOGY NE ESSEN NEHEZEDRE EGÉSZSÉGESEN ÉLNI!


ui: lehet nézni youtubon fél mázsás emberekről videókat, én ebből merítek energiát, hogy én nem akarok úgy kinézni,nekem bevált.

SOK SIKERT!! :)

2011. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!