Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zöld tea fogyáshoz, személyes...

Zöld tea fogyáshoz, személyes vélemények?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy a zöld tea segíti a zsírégetést, leszögezném hogy TUDOM edzenek kell mellette, sokat futok és fegyencezek, az érdekelne hogy aki kipróbálta használt-e. Most kezdtem el inni naponta 3 filtert.

Van egyéb pozitív hatása?



2013. szept. 4. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és lehet hozzá adni diétás édesítőt?
2013. szept. 4. 20:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, jó antioxidáns.


Csak ne egyél mellette cukrot, búzát, glutént, tejet, és nagyon hatékony lesz, ez biztos.


Én egyébként 'próbáltam', általában ezt iszom. Személyes véleményt viszont nem fűznék hozzá. :)

2013. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én életmódváltás óta zöld teát iszom és szépen le is fogytam, de passz, hogy ebből mennyi köszönhető a zöld teának. Mindenesetre biztos hasznos, és akkor is jól jön, amikor már unod a vizet, szóval igyad nyugodtan:D
2013. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!