Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a legalkalmasabb arra hogy...

Mi a legalkalmasabb arra hogy lefogyjak? Kb 15kilótól kéne megszabadulnom.

Figyelt kérdés
Mégvalami.Hogyan tudnám a fenekem formázni?Mert a combjaim vastagok,de seggem az sajna nincs,és ez nagyon zavar. Valami torna vagy olyesmi??

2013. okt. 16. 15:36
 1/6 anonim válasza:
5-10 kg rúd, 30 kitöréssel és guggolással párosítva. Esetleg sok-sok lépcső.
2013. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vörösnefelejcs ***** válasza:

A fogyókúra a legalkalmasabb a fogyásra. :)

Nézd át, hogy eszel, találd meg, mit csinálsz rosszul, mit nem kéne, mikor nem kéne enned. Ezt általában mindenki nagyon jól tudja magáról.


Én momentán belelkesedtem a sok egészséges embertől, akik itten hemzsegnek, és annyit csináltam, hogy lemondtam a tévé előtti nasit, csokit. Hétfőtől fogytam három kilót. Elég ciki, ennyit magam sem vártam.

(én sportolok, amúgy, csak eddig úgy gondoltam, hogy megengedem magamnak a csokit)

2013. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2013. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Koplalsz! Ameddig pár kg le nem megy, addig csak iszol!

2. kérdés: Google! Erre való istenem!

2013. okt. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel felesleges itt bármit is kérdezni,hiszen ott a Google,de èn inkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi,hogy kinek mi jött be:) Köszönöm a válaszokat
2013. okt. 21. 06:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Google-be beütöd ugyan ezeket, és ki ad kismillió ugyan ilyen kérdést, erről az oldalról!
2013. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!