Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos nagy súlyfeleslegtől...

Sajnos nagy súlyfeleslegtől kell megszabadulnom, szülés után rajtam maradt. Mivel most belekezdtem a fogyókúrámba, de sajnos a combom nagyon narancsbőrös lett, milyen kezelést ajánlotok, hogy a fogyás után is lehetőleg szebb legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Mi az ami bevált nálatok? Annyi fajta kezelésről olvastam, de nem tudom melyik igazán hatásos?
2013. márc. 24. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
70%

Ha lefogysz, javulni fog a bőröd is (ha normálisan fogysz, akkor 100%-osan).

Óriási ipar van már arra, hogy mindenféle szemétre pénzt adj ki, nem hibáztathatsz érte senkit, hiszen ha te adod a pénztárcádat, nyilván lesz aki elfogadja majd.. és cserébe ad valami sz.art, kapitalizmus van és fogyasztói társadalom vagyunk.


De te egyél csak szépen zöldségeket, húsokat, mértékkel gyümölcsöket, SEMMI TEJES, CUKROS, LISZTES, MÜZLIS, JOGHURTOS vagy egyéb csini de szemét holmit, és szépen rendbe fog jönni a tested. Ez annyira nem drága módszer mintha beruháznál valami kamu termékre, de az eredmény tulajdonképpen úgyis megfizethetetlen. Hiszen az egészségről van szó, mégis milyen árat lehetne kérni érte?

2013. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!