Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15-20 kilótól kéne megszabadul...

15-20 kilótól kéne megszabadulnom, amiből már négy kg sikerült is. De már nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szeretem a zöldségeket, meg mindent amit fogyókúra alatt ajánlanak..de nem bírok megenni egy csomó "fogyókúrás" kaját (gondolok ez alatt az öntetes salátákra..stb.), próbálok kenyér nélkül enni dolgokat de nagyon fáj utána a hasam. A víztől meg már egyenesen rosszul vagyok. kb egy liternél többet nem tudok meginni egy nap. 6 után nem eszek de a falat tudnám néha kaparni olyan éhes vagyok pedig már több hete csinálom.a másik gond az hogy csak 16 vagyok és nem igazán tudok elkészíteni bizonyos ételeket, pedig azt szívesen megenném és mivel a szüleim dolgoznak senki sem csinálja meg helyettem.:S viszont a sportolással semmi bajom sincs mert imádok aerobikozni..mellette szoba biciklizek..és futok is. persze azzal is tisztában vagyok hogy ez a 4 kiló valószínűleg víz. hallottam olyanról hogy valaki ugy fogyott rengeteget hogy csak délelött evett mindent amit épp kívánt (nyilván nem ilyen tiszta cukrozott bolti valamit és nem mcdonaldos kajákat)amit mértékkel délután pedig már csak fogyókúrás ételeket és mellette sokat sportolt. ez lehetséges? tapasztalatokat, javaslatokat nagyoonnnn várokk. előre is köszönöm:)
2013. jún. 20. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak lehetne öntetes salátát enni. De még azt sem lehet! Legalábbis bármikor kiírtam, hogy vegyessalátát leöntöttem egy kis joghurtos öntettel, az olvasók vérszemet kaptak:(

Egyébként mióta űzöd? Ha már több ideje kéne lenni önkontrollnak. Szerintem az 1. nap a legnehezebb. Utána már elvagy kaja nélkül is, bár a fejembe nekem is motoszál sok minden. Pl. ma SPAR-ban frissen készült a kedvenc paradicsomos kiflim sajttal. Hát nem sok kellett, hogy ne vegyek

2013. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
16 vagy?:P Hmm... iratkozz be koleszba :D Én bent voltam éjjel nappal ettem(csak koleszos kaját, meg amikor megkívántam vagy 3 zacskó chipset akkor azt is megettem),ittam, aludtam. 86-ról simán lefogytam kb:. 66-ra 9 hónap alatt :P
2013. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát az este hat utáni szabályt már kb 2 hete, de az hogy fogyissan egyek azt majdnem egy hete..de télleg rettenetes hányingerem van mindig...ugy megennék ebédre egy rendes főzeléket vagy valamit ami laktat is..de nem merek..mert igazábol azzal van a baj.. a reggelit simán megoldom meg a vacsit is meg a köztes tízórait ill. uzsit is.:) amugy nagyon örülök a sikerednek hogy ennyit fogytál:) de én viszonylag kevesebb idő alatt szeretném elérni a -12 legalább :) és kollégiumba semmi pénzért sem mennék MÁR :D
2013. jún. 20. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha éhes vagy egyél egy almát, még senki nem halt bele :DD

és akkor következzen a motivációs rész

én ilyenkor (amikor elvesztem minden akaraterőmet) szoktam lefeküdni. nem feltétlenül aludni, szimplán gondolkozni. hunyd le a szemedet. képzeld el a drága (én esetemben nem túl drága) osztálytársaid arcát, amikor belépsz szeptemberben, az első tanítási napon az osztálytermetekbe. képzeld el, ahogy a lányok irigykedve, vagy elismerően pillantanak rád, vagy ahogy a fiúk végigfuttatják rajtad a tekintetüket. érzed milyen jó, ugye? képzeld el, amikor tesiórán nem a legutólsók között sétálgatsz, hanem az elsők között futsz és akik hátul vannak el sem tudják képzelni hogy hogyan csinálod. képzeld el, amikor a rokonaid, szomszédaid, barátaid azt kérdezik tőled hogy 'azta, jó formában vagy, hogyan csináltad?' vagy képzeld el szimplán azt, hogy bomba alakod lesz és hááááány olyan fiút megkaphatsz, akiről eddig még csak álmodni sem mertél.

na, ezeket végiggondolva megéri megenni azt a tábla csokit, vagy megéri ma kihagyni a tornát? nekem nem érné meg ;)

15/L

2013. jún. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél ebédre normális kaját, amit anyukád főz épp. Én is azt ettem ebédre, ami volt itthon (általában a barátom kívánsága szerint főzök), persze ezekből nem púpozott tányérral, hanem úgy 200-350 gr közötti mennyiséget (attól függ, hogy mi). Ne kínozd magad, mert akkir nem fogsz sok sikert elérni- hamar feladod és bezabálsz... Higyj nekem, 7hónap alatt 25kgot fogytam, úgy, h mindent ettem, csak mértékkel. Sok sikert :)
2013. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huu hát elég megnyugtatóak vagytok. tegnap is nagyon sokáig fenn voltam mert éhes voltam de NEM ettem, kibírtam:) és ma reggel se zabáltam be :) amugy azokért a fejekért megéri szenvedni...:) köszönöm szépen a válaszokat és gratulálok a tökéletes teljesítményedért.:) akkor én is ezzel fogok próbálkozni :) remélem sikerülni fog :)
2013. jún. 21. 07:38
 7/10 poiu ***** válasza:
Nem szabad éhezni. Nyugodtan ehetsz 6 után zöldséget és húst. Ne egyél keményítőt és cukrot. Ennyi.
2013. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodtam, hogy a fogyirovatból nem igazán lehet egy ostobakérdés-gyűjteményt csinálni, mert elég ha találomra ide kattintunk, mindig lesz pár, amelyik beférne, így gyorsan túltelítődne a gyűjtemény. Kösz, hogy igazoltál.


És hogy ne mondd, hogy nem járultam hozzá a helyes irányhoz: felejtsd el azt a szót, hogy fogyókúra, és olvass sokat a diétáról, azon belül is a sportolók környékén, a női magazinos fostartályokra rá se nézz.

Már persze csak ha jó eredményt akarsz. Végülis biztos van, aki a csúnya hülyékre bukik.

2013. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem szoktam női magazinokat olvasgatni ilyen téren mert tudom hogy nagy részük szart sem ér. ja, és szerintem ez az oldal azért van hogy kérdezz hogyha valamit nem tudsz. és igen vannak olyanok akik a "csúnya, hülyékre" buknak..mint például a barátom..:) köszönöm a válaszodat. :)
2013. jún. 21. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Na, remek, akkor további jó fogyást, az a 12 kiló mínusz sima ügy lesz, nem? Csak abból gondolom, hogy megengedheted magadnak, hogy ne vegyél komolyan.
2013. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!