Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hol lehet beszerezni bélféreg-...

Hol lehet beszerezni bélféreg-pete pasztillát?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 14:23
1 2
 11/12 anonim válasza:

fújjj

szegény emberek szenvednek h férgesek, te meg lusta vagy tornázni és inkább megbetegited magad???? te beteg vagy, kezeltesd magad de villámgyorsan

2010. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

NE ÍGY AKARJ LEFOGYNI!!!!

higgy nekem, nagyon rossz ötlet. én mániákus diétázó/fogyókúrázó voltam, pedig max. 3-4 kiló feleslegem volt ami mások szerint meg se látszott rajtam, engem mégis zavart így mindent kipróbáltam, de aztán meguntam és 1 hétig zabáltam öszevissza. ezután eléggé félve álltam a mérlegre, és megdöbbenve tapasztaltam hogy egy hét alatt majdnem 3 kilót fogytam, de sajnos észlelni kezdtem magamon a bélférgesség tüneteit. nem szóltam senkinek, buta voltam, akartam még fogyni, mire szóltam a szüleimnek és elvittek orvoshoz, 10 kiló minuszban voltam és egyáltalán nem tetszettem magamnak, ráadásul az ételt sem kívántam, és most mindenki azt hiszi, hogy anorexiás lettem és most lehet hogy műteni kell.


bocsánat az OFFért de úgy gondoltam ezt muszáj megírnom neked, nehogy ilyen buta módszerhez folyamodj a fogyás érdekében és úgy járj mint én. (bár én véletlenül kaptam meg, de hidd el egyáltalán nem jó)

2012. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!