Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás könnyen gyorsan hogyan?

Fogyás könnyen gyorsan hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

160cm 55kg vagyok tettömegindexem tökéletes mind orvosi mind álltalam kiszámítottak alapján! Nem vagyok zsíros se, de nagyon szeretnék 5kgtól megszabadulni gyorsan tartósan! Szerintetek az adipix erre elkalmas? egy olyan ember akin nincs nagy mértékű felesleg annak is hatásos lehet? Holt tudom ezt a gyogyszert beszerezni? És honnan tudom hogy valós terméket veszek e meg? Kérlek ne gyertek azzal, hogy hülye vagyok nem kell fogynom stb mert egy ember addig nem egészséges mig nincs magával megelégedve! Minden értékelhető vállaszt köszönök!


2009. nov. 26. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Könnyen, gyorsan, tartósan = mesevilág.


Mit gondolsz, miért él olyan jól a fogyókúraszereket árusító cégek garmadája? Azért, mert könnyű lefogyni?! Ráadásul tartósan?

2009. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, én azt javaslom kezdj el SPORTOLNI!

Nem könnyű, és talán nem is lesz gyors, de csak így lesz tartós. A fogyasztószereket meg nagyon gyorsan felejtsd el, már csak a saját kérdéseid miatt is, arról nem beszélve hogy nem tudod milyen anyagokat tartalmaz és melyik szervedet vágja tropára!! Megér ennyit 5 kg?

Torna...

2009. nov. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


Diétázz, és végezz aerob vagy kardio edzést! Az adipex erős idegekre is kiható gyógyszer aminek étvágy csökkentő hatása van, nem mellesleg illegális!!

2009. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az Adipexet felejsd el! Meg lehet szerezni, de csak a rányomtatott név egyezik. A hatóanyagot kifelejtették, amúgy tényleg komoly egészségkárosító hatása van! Én is a torna mellett török pálcát! Hidd el, attól jobb nincs!
2009. nov. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fogyás olyan, mint a matematika... királyi út nem létezik! Az előttem szólókkal egyetértve az életmód és az étrend együttes változtatását javasolom!


Ha a testsúly csökkentése az egészséges élet elérését szolgálja a gyógyszeres dolgokat rohadt gyorsan felejtsd el!

2009. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!