Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Protein turmixal és szálkásítá...

Protein turmixal és szálkásítással kapcsolatban!? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Már egyszer feltettem a kérdést,de csak egy választ kaptam,ami csak a sportra tért ki.

Szóval bátorkodom újra leírni a mondandómat,és megkérdezni a kérdéseket.:))


Reggel iszom fél adagot a Scitec 100% whey protein professionalbòl.

Edzés utàn pedig egy adagot ugyanebből.

Rendesen megreggelizem pl zabpehely,joghurt,aztàn ebéd csire/pulyka,rizs,uzsonnàra camembert sajt vagy natùrjoghurt beleszelve 1 banànnal,este alvàs elött meg megiszok 2,5 dl janga kefìrt.

Italok:mentes àsványvìz,néha +zöldtea,napi kb 3-4 dl 100!%-os gyümölcslé a vitamin miatt,meg finom is(megjegyzem,hogy nincs benne hozzáadott cukor,sem tartòsìtò meg ilyen szarságok)

Heti 6*1,5-2 òràt szobabiciklizem kb 28-30km/h-val.

Egy-egy nap azért ehetek pl 2 gombòc fagyit vagy tùròrudit,ha ennyit mozgok?

Ìgy lefogyhatok?Ezzel kb mennyi idő alatt sikerül 14 kg-t leadnom?

Egyébként 168 cm vagyok és 71 kg :-$

1 éve annyi voltam,mint amennyire vissza akarok fogyni,akkor néztem ki normálisan.:-D

A normális vàlaszokat köszönöm előre is!Minden tanácsot szívesen fogadok!;-)

17/L


2012. aug. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

az etrended jo(megfelelo feherje es ch)? Estere turot egyel. Banant most hagyd. Fagyit is. Ezekrol a joghurt/kefir izekrol mondj le egy ideig.

Mozgasod(meg fog lepni) tul sok. Heti 3-4*40-50 perc kocogas/ tempos seta az oke, vagy szobabicikli de ne orult tempoba, maradj aerob tartomanyban.( lihegsz, de nem befolyasolja a beszeded)

2012. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 13. 23:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy-egy nap ehetsz egy túrórudit, gondolom ez a kérdés lényege :) Igen, így lefogyhatsz, kb 3-4 hónap.
2012. aug. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megint köszönöm a választ:)

Ez a turmix jó lesz edzés után,ugye?:P

2012. aug. 14. 00:30
 5/8 anonim válasza:

Nem kell sétálnod nyugodtan fussál.nem testépítő vagy akinek az a legfontosabb hogy ne veszítsen izmot.napi 25 perc spritelés(10mp sprint 30mp séta de ezt változtathatod persze 5 ms sprint utána ne legyen 2 perc pihi mert az úgy nagyon nem jó) vagy ahogy írtad 1,5 óra szobabicozás.a kefirt,banánt,jóghurtot ha nem szeretnél évekig diétázni akkor felejtsd el. Helyette egyél salátát/rizst meg csirke mellet/pulykát.A gyümölcslé sem valami jó de szerintem ennyi még bele fér bár ha gyorsabban szeretnéd akkor ezt is el kéne hagynod helyette valami vitamint kéne szedned.Én kb ilyen étrenddel 4-4,5 hónap alatt fogytam 10 kilót.


Regeli: Általában tejes kiőrlésű kenyérből pirítós zöldséggel ha volt időm akkor csinálta mellé tükörtojást de a sárgáját nem ettem meg.



tizorai: változó volt mikor ettem jóreggeltet de általában Tejes kiörlésü kenyérböl készült szendvicset ettem(1 szelet csirke mell sonka volt benne)



Ebéd: Rizs saláta csirke mell.Minden egyes nap.



Uzsona:saláta csirkemellel.



vacsora:rizs csirkemellel.


egyhangú de hatásos.Persze néha ettem mást is de nem volt annyira jellemző.



Sok sikert kívánok (16/F) :)

2012. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2012. aug. 14. 01:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, edzés után ez a legjobb fehérje. Gyors felszívódású tejsavó fehérje.
2012. aug. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16/f: persze hogy nem testepito de attol meg jobb ha szinte csak zsirbol fogy es nem zsirbol es izombol.A setaval amugy is mi a baj?
2012. aug. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!