Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zsírégetőt mennyivel idővel...

A zsírégetőt mennyivel idővel a kaja előtt kell bevenni?

Figyelt kérdés
A leíráson csak annyi van h kaja előtt; de h mennyivel az nem...

#zsírégető #benenni
2014. márc. 28. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Ha nem létezik zsírégető, akkor te minek a leírását olvasgatod pontosan? :)


Mert bármilyen papírra rá lehet írni, hogy Hanuka előtt 294,53 órával kell bevenni.. Értelmetlen lesz az egész.


Ha nem létezik zsírégető meg fogyasztószer, akkor mégis milyen válasz létezne arra, hogy mikor kell bevenni? Nem kell bevenni, mert ennivalót és innivalót teszel a szádba (plusz a meglepetést, de most maradjunk 18-as korhatáron belül).

2014. márc. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Létezik zsírégető,de nem a drogériában kapható szarok azok.

Termogenikus zsíregetők használnak, testépítő oldalakon kapható, de kizárólag akkor használ ha mozogsz mellette, vagyis nem mellette mert az sok, edzés után kell bevenni vagy pihenőnapon hogy fokozza az anyagcserét , mivel torna után égetsz legjobban.

Persze zabálni sem jó ötlet mellé.

2014. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezek hatását még soha semmi nem bizonyította. Legendák, és a fogyiipar látszólag 'hitelesebb' eszközei.
2014. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem drogériás szarról van szó; és edzek is mellette! Igenis léteznek fogyást segítő szerek! De úgy látom nehéz egy kérdésre válaszolni...
2014. márc. 28. 12:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Létezik, nem létezik kérdéskör.


Nem szeretnék ilyen nem látta még ezért nem hisz benne típusú ember lenni, na de zsírégetőkre tényleg, milyen bizonyíték van? :D


Ha ilyen létezne, az valóban az egyik legnagyobb felfedezés lenne, az elhájasodott nyugati világ álma..


Vedd már észre, hogy különböző növényi cuccokat kevernek össze (zöld tea, kávé vagy koffein, chili paprika..) és eladják úgy, hogy EDZÉS ÉS DIÉTA (!!!) mellett ezzel fogysz.. bakker, hát ha egyszer pont ugyan úgy fogysz normál étrendel és edzéssel szer nélkül mint egy kis chili paprikával, koffeinnel meg fahéjjal akkor miért zsírégető a zsírégető.. ?


Kamu az egész, én is foglalkoztam ezekkel, semmi bizonyíték nincs a haékonyságukra. Pont annyira, amennyira az l-carnitinnak is divatos ma jó tulajdonságokat tulajdonítani, de ezt még vizsgálták is, és nem volt semmilyen hatása..

2014. márc. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jer Kis Mangalicám! Megpörzsöllek és leolvadnak rólad a kilók. És még zsíroskenyérre is futja. nyamnyam
2014. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a hozzászólás csak téged minősít... :)
2014. márc. 28. 13:14
 8/14 anonim ***** válasza:

Engem bizony. El sem tudom képzelni, hogy most mit fognak itt rólam gondolni...


Az meg Téged, hogy úgy vársz fogyást, hogy eszel, eszel, és előtte veszel be ilyen izét.. mi ez.. és, hogy akkor az majd 'leégeti' rólad a plusz kilókat..

2014. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ha tudnál olvasni látnád, hogy írtam hogy edzek is! Illetve nem hinném, hogy 5 kiló plusznál kezdődik a "mangalica" elnevezés...

A neved is mutatja, hogy még kislány vagy; ne szólj bele a felnőttek dolgába! ;)

2014. márc. 28. 13:21
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha viszont edzel, akkor nem értem mi értelme bogyóznod magad.. Nah meg, ha csak 5kg felesleged van, akkor a dolog még abszurdabb... :D


Nézd el, hogy kislány vagyok, de az előtagot is vedd azért figyelembe. Az pedig azt mutatja, hogy jót tőlem ne várj.


De mivel bennem segítőszándék van, ezért azt tanácsolom Neked, hogy szerintem ne szedj ilyet. Főleg, ha tényleg mozogsz is.

2014. márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!